1000 Употреблямых німецьких слів з перекладом

17.06.2016

1000 употреблямых німецьких слів

1000 Употреблямых німецьких слів з перекладом

Привіт всім любителям німецької мови. Сьогодні на вас чекає цікава підбірка, яку можна назвати БАЗОВОЮ для німецької мови. На сайті вже десь завалявся величезний словничок з німецькими словами, але мені ще потрібно попрацювати з оформленням. Це вже стало традицією на сайті збирати величезні творіння тематичного і не тематичного характеру (2000 найуживаніших англійських слів. 1500 слів для Toefl та інші).

База англійських словників та збірок значно збільшилася за цей час, але ось з німецькою мовою ще потрібно попрацювати. 1000 найуживаніших німецьких слів? Ця підбірка була межею мріянь, адже знайти саму необхідну лексику – справа не легка. Якби не Переверзєв Андрій, ми б ще довго чекали появи німецької лексики для вивчення. У цілому хочеться сказати, що німецькі матеріали для вивчення стали рідкістю, і в рунеті важко знайти справді хороші тематичні добірки слів з російським перекладом.

Треба вирішити цю проблему. Хоч і маленьким темпом, але ми просуваємося в кращу сторону. 1000 базових німецьких слів з перекладом – це хороша база для початкового та середнього рівнів володіння мовою. Я вже обговорював кількість досліджуваних слів у статті «Скільки слів потрібно знати». але безумовно ніхто не скаже точну цифру. У одному коментарі написали, що 800 – 900 слів буде достатньо для розуміння самих головних основ усного мовлення. Це дійсно так, адже всі ми розмовляємо активною лексикою, а не архаїчними формами і виразами. Хтось може сказати, що з допомогою одних слів не вивчити мову, і це дійсно так. Ніхто не стверджує, що вивчивши картку, ви зможете вільно розмовляти з німцями. Тільки поєднання різних методик і ваше бажання знати мову – допоможе вам в оволодінні іноземною мовою. У будь-якому випадку, 1000 найуживаніших німецьких слів – це корисна інформація для будь-якого фаната корисної інформації. Андрій виконав величезний працю при складанні збірки, якою ви будете користуватися абсолютно безкоштовно. Це відомо мені і іншим укладачам німецьких карток, і зараз я спробую пояснити чому:

das Haus, die Hauser — будинок, будівля, будова — Haus der Freundschaft — Будинок дружби (НДР, Берлін)

der Haushalt, -e — домашнє господарство — den Haushalt besorgen [fuhren] — займатися домашнім господарством, вести домашнє господарство

У нас є досліджуване слів Haus. Як ми бачимо, слово йде з артиклем, а це значить, що Андрій сам вводив правильний артикль + множинна форма die Hauser. Тільки 1000 німецьких слів з такими формами буде достатньо, щоб стверджувати про корисність матеріалу, але у нас ще є російський переклад і приклад.

Ось, що пише сам автор:

947 карток з німецької підручником «Themen Aktuell», з першої частини. Він відповідає рівню А1 «Єдиного стандарту володіння мовами Ради Європи». Тобто цей словничок може називатися «Моя перша тисяча». Сподіваюся, стане в нагоді тим, хто навчається за цим виданням.

Дякую Андрію за таку добірку корисної інформації.

Не забуду свої курси німецької мови у філії Гете інституту. Ми там навчалися за видання книжок hueber. Цікаво і пізнавально, тому всім раджу користуватися книгами цього видання.

Словник створювався в Lingvo x3, тому ви зможете скачати два варіанти: для Lingvo 12 і Lingvo x3.

Завантажити Добірка у форматі WORD

Завантажити Добірка в форматі для Lingvo Tutor 12

Завантажити Добірка в форматі для Lingvo Tutor X3

Короткий опис статті: німецька

Джерело: 1000 употреблямых німецьких слів з перекладом

Також ви можете прочитати