ABBYY Lingvo для Symbian OS. Офісні. Форуми All Nokia, все для

15.06.2016

ABBYY Lingvo для Symbian OS

1, додано: 27 Лют 2007 02:00

В цій темі залишаємо питання, пов’язані з встановленням та роботою програми ABBYY Lingvo на OS Symbian і словників для неї.

В цій темі не можна викладати посилання і замовляти платні словники для програми тільки їх обговорення), тим більше забороняється обговорювати всілякі способи злому оболонки ABBYY Lingvo. Такі пости будуть видалятися!

Ви не обмежені у питаннях обговорення та обміну посиланнями для безкоштовних словників, безліч яких можна знайти на асоціації лексикографів Lingvo

Обов’язково читаємо FAQ

Безкоштовні словники ABBYY Lingvo Mobile 12 беремо тут

Безкоштовні словники ABBYY Lingvo x3 Mobile беремо тут

У мережі існує велика кількість безкоштовних словників для програми, але більшість з них не адаптовані під 12 версію програми або х3, у зв’язку з цим пропоную збирати в пості з програмою для перегляду словників посилання на дійсно перевірені на працездатність словники (посилання давати тільки на словники, викладені на нашому форумі розміром до 5 Мб, якщо більше, то на файлообмінники, бажано з необмеженим часом зберігання файлу). Крім того, в цій темі залишаємо заявки на адаптацію словників від більш ранніх версій Лінгво.

Велику роботу в цьому напрямку зробив товариш ed007. за що йому величезне спасибі. Прикладаю до посту дуже якісний мануал по створенню словників і невеликий help ed007 .

Файл завантажено або переглянутий: 8966 разів .

Короткий опис статті: lingvo ABBYY Lingvo для Symbian OS / Офісні — Форуми All Nokia — все для телефонів Nokia, Форум любителів Nokia, спілкування, вирішення проблем телефонів і смартфонів Nokia, фотоальбоми і блоги, а так само багато що інше

Джерело: ABBYY Lingvo для Symbian OS / Офісні :: Форуми All Nokia — все для телефонів Nokia

Також ви можете прочитати