ABBYY Lingvo Online, популярний онлайн-словник

29.07.2015

ABBYY Lingvo Online — популярний онлайн-словник

ABBYY Lingvo Online, популярний онлайн-словник

ABBYY Online — це колекція онлайн-сервісів, створених на базі технологій ABBYY. ABBYY Lingvo Online – це інтернет-версія самого популярного електронного словника в Росії, доступна безкоштовно всім користувачам інтернету. Перекладіть слова та словосполучення з англійської, німецької, французької, іспанської, італійської, латинської, української, російської на будь-який з цих мовою.

В ABBYY Lingvo немає функції повнотекстового перекладу, але можливий послівний переклад текстів з буфера обміну або при введенні з клавіатури.

ABBYY Lingvo — сімейство електронних (з 1989) та друкованих (з 2007) словників. Створено російською компанією ABBYY.

Російська компанія ABBYY – провідний світовий розробник програмного забезпечення і постачальник послуг в галузі розпізнавання і введення документів, лінгвістики і перекладу. Близько 30 мільйонів користувачів і десятки тисяч організацій в усьому світі використовують рішення ABBYY для автоматизації трудомістких процесів, заощаджуючи час і перетворюючи інформацію корисні знання. На російському ринку ABBYY є унікальною компанією, що лідирує одночасно в області лінгвістичних технологій і послуг.

Головний і російський офіси ABBYY знаходяться в Москві. Інші офіси компанії розташовані в Німеччині, США, Великобританії, Японії, на Україні, Кіпрі та в Тайвані. У 10 міжнародних офісах групи компаній ABBYY працює близько 900 осіб. Продукти та рішення ABBYY доступні користувачам більш ніж в 130 країнах світу завдяки власній мережі партнерів і представників.

ABBYY Lingvo Online, популярний онлайн-словник

Мова інтерфейсу: багатомовний

Обмеження: не знайдено

Короткий опис статті: онлайн словник ABBYY Online — це колекція онлайн-сервісів, створених на базі технологій ABBYY. ABBYY Lingvo Online – це інтернет-версія самого популярного електронного словника в Росії, доступна безкоштовно всім користувачам інтернету. Перекладіть слова та словосполучення з англійської, німецької, французької, іспанської, італійської, латинської, української, російської на будь-який з цих мовою. словники

Джерело: ABBYY Lingvo Online — популярний онлайн-словник

Також ви можете прочитати