ABBYY випустила російсько-казахський on-line словник. Новини.

05.07.2015

ABBYY випустила російсько-казахський on-line словник

Скріншот сайту lingvo.ru

Російська компанія ABBYY оголосила про випуск електронного перекладача ABBYY Lingvo для казахстанців, який містить російсько-казахські і казахсько-російські словники, повідомляє «Інтерфакс-Казахстан». Компанія планує випустити версію подібного електронного словника для користувачів стільникових телефонів.

Як заявив генеральний директор ABBYY Григорій Ліпич, в новій версії об’єднані сім словників і розмовників сучасної казахської мови. А в спеціальній версії для Казахстану передбачається наявність великого словника, який містить понад 80 тисяч економічних термінів і понять на казахською мовою. Крім цього, вбудована клавіатура, що дозволяє друкувати державною мовою Республіки Казахстан.

Оскільки вся документація і діловодство в державних органах республіки будуть переведені на казахську мову до 2010 року, on-line словник виявиться більш ніж затребуваним. Згідно з останніми даними в Казахстані проживають понад 15 мільйонів чоловік, що представляють 130 національностей. Нарівні з казахським в державних організаціях використовується російська мова.

Слід зазначити, що електронні словники ABBYY Lingvo не перекладають речення повністю. Проте доступний послівний переклад. Для вивчення нових слів є додаткова програма Lingvo Tutor. Також деякі слова німецькою, англійською та французькою мовами були озвучені професійними дикторами, щоб вивчає не допускав помилок при вимові. На даний момент багатомовна версія словника ABBYY Lingvo охоплює 11 мов, включаючи російський, український, англійський, німецький, французький, іспанський, італійський, турецький, латинський, китайський і португальська. Тепер до них можна додати і казахську мову.

Короткий опис статті: словник російсько казахська

Джерело: ABBYY випустила російсько-казахський on-line словник. Новини. Tengrinews.kz

Також ви можете прочитати