Активатор Microsoft Office 2013

20.02.2017

Активатор Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 — це всесвітньо відомий і другий за популярністю, після операційних систем Windows, продукт компанії Microsoft. Офісні програми компанії Microsoft з звичайного текстового редактора і додатки для створення різних таблиць давно вже перетворилися на цілий набір якісних, професійних інструментів, призначених для допомоги користувачам у вирішенні широкого спектру досить складних робочих, так і простих побутових завдань.

Активатор Microsoft Office 2013

В останню версію пакету Microsoft Office 2013 був доданий набір нових функцій, завдяки чому додаток стало значно зручніше. Приміром, варто згадати інтеграцію пакета Sky Drive (його, пізніше перейменували в One Drive), яке дозволяє користувачам отримати доступ до документів, електронних таблиць, презентацій в будь-якому місці, де є можливість підключитися до інтернету. Додаток Microsoft Office різних версій повсюдно поширене, існують додатки і для iOS, і для Android. Проте, у нього є один значний недолік: як і всі програми від Microsoft пакет програм Office є платним, і щоб отримати доступ до функцій, додаток потрібно активувати.

Одна з проблем, пов’язаних з активацією полягала в тому, що раніше версія Microsoft Office 2013 чудово активувалася на ОС Windows 8, правда при цьому активатор офісу 2013 не працював на більш нової версії ОС — Windows 8.1. Але зараз, після виходу оновлення активатора Microsoft ToolKit дана проблема була успішно вирішена.

Для активації вже інстальовано Office 2013, активатор KMSpico вам потрібно буде завантажити з нашого сайту, потім запустити його з правами адміністратора. Для цього в контекстному меню виберіть команду запустити від імені адміністратора. На цьому все: використовуючи активатор Microsoft Office 2013 користувач зможе виконати активацію всього в 1 клік.

Короткий опис статті: proling office office 2013 В цій статті ви зможете безкоштовно скачати активатор для програми Microsoft Office 2013. Office 2013 активатор, активатор microsoft office 2013, активатор офіс 2013

Джерело: Активатор Microsoft Office 2013

Також ви можете прочитати