Alib.ru, Юналеева Р. А., Абдулліна Р. Р. Російсько-татарський і татарсько-російський словник.

15.07.2015

Alib.ru > Юналеева Р. А. Абдулліна Р. Р. Російсько-татарський і татарсько-російський словник. | Словники (Ціна: 350 руб.)

Завантаження книг проводиться щоденно в 3, 9 і 23ч.

Ви вибрали купити:

Юналеева Р. А. Абдулліна Р. Р. Російсько-татарський і татарсько-російський словник. Для початкового навчання російській і татарській мовах. Під ред. Ф. А. Ганієва. Казань Магариф 1997р. 222с. Тверда палітурка, Звичайний формат.

Бланку замовлення:
Malik-Kazan пропонує купити книги (31705):
Словники
(179 кн. Сортування: за датою надходження, за алфавітом )

Хусаїнов Н.Н. Укр теленен торки нигезлэре сузлеге / Словник тюркських основ російської мови. Видання 4, доповнене і виправлене. Казань Хэтер 2011рр. М’яка палітурка, Енциклопедичний формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 1000 руб. Купить

Стан: Дуже гарне

Басін О. Філателістичний словник. М Зв’язок. 1976р. 128с.іл. м’яка палітурка, трохи збільшений формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 90 руб. Купить

Словник дає коротке пояснення понять і термінів, пов’язаних з колекціонуванням поштових марок і зазвичай вживаних в філателістичної літератури. Містить близько 1000 статей. Є чорно-білі ілюстрації в тексті, кольорові вклейки

Стан: Дуже гарне

Зімін в. І.,Спірін А. С. Прислів’я та приказки російського народу. Пояснювальний словник. М Сюїта 1996р. 544с. тверда, збільшений формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 440 крб. Купить

Стан: Відмінне

Енциклопедичний словник юного літературознавця. Укладач Новіков. М. Педагогіка. 1988р. 416с. іл. тверда палітурка, енциклопедичний формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 100 руб. Купить

Словник в доступній і цікавій формі знайомить читачів з основами літературознавства — науки про розвиток літератури, її родах і жанрах, напрямках і методи, а також з найважливішими проблемами теорії та історії літератури, літературної критики, з принципами і прийомами аналізу поетичних і прозових творів, літературознавчою термінологією.

Стан: Дуже гарне, штамп

Короткий біографічний словник зарубіжних композиторів. Укладач М. Ю. Міркін. Загальна редакція Н. Л. Фішмана ( Країни німецької мови 19ст.) і Р. М. Шнеерсона (інші країни і сучасна німецька і австрійська музика) М. Радянський композитор 1969р. 368с. Тверда палітурка, Альбомний формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 390 руб. Купить

Довідкове видання. Словник містить близько 2500 біографій композиторів понад п’ятдесяти країн.

Состояние: Хорошее, підпис на форзаці

Філософський словник. Під ред. Розенталя М. М. Юдіна П. Ф. Вид. 2-е. М. Политиздат. 1968 р. 432 с. Тверда, Збільшений формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 70 руб. Купить

Словник філософських термінів, понять і персоналій. Містить біографічні дані, відомості про філософських школах і найбільших релігійних течіях. У словнику застосовується єдина система відсилань і ряд звичайних для довідкових видань скорочень.

Стан: Гарний, овальна печатка на титулі

Юналеева Р. А. Абдулліна Р. Р. Російсько-татарський і татарсько-російський словник. Для початкового навчання російській і татарській мовах. Казань Магариф 2000р. 222с. Тверда палітурка, Звичайний формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 220 руб. Купить

Стан: Відмінне, штамп

Алексєєв Д. І. Гозман В. Р. Цукрів Р. В. Словник скорочень російської мови. М. Російську мову 1984р. 487с тверда палітурка, звичайний формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 140 руб. Купить

це видання є повторенням з деякими поправками 3-го вид. в якому розшифровується і пояснюється близько 17 700 скорочень ( з них близько 2 700 в розділі-Доповнення ), що вживаються чи вживалися раніше в російській мові. У словнику представлені різні типи скорочень: літерні абревіатури, складноскорочені слова, графічні скорочення. Розшифровуються скорочені найменування держав, партій, організацій, установ, навчальних закладів, виробничих підприємств і т. п. марки машин, приладів і т. п. позначення одиниць виміру. Словник є посібником для працівників преси, радіо і телебачення, дає матеріал фахівцям-філологам, які займаються лексикою і словотвором, буде корисний і тим, хто вивчає російську мову, цікавиться ним.

Стан: Відмінне

Короткий філософський словник. Під редакцією М. Розенталя та п. Юдіна. Видання третє, перероблене і доповнене. М. Державне видавництво політичної літератури. 1951р. 616 с. іл. тверда палітурка, звичайний формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 140 руб. Купить

Состояние: Хорошее, підпис на титулі

Іспансько-російський словник. Укладачі: Ігнатов С. С. Кельїн Ф. Ст. за участю Марцешевской К. А. Близько 30000 слів з додатком коротких граматичних відомостей з іспанської мови. 2-е виправлене видання. М. Изд-во Іноземних і національних словників. 1937р. 424с. Тверда палітурка, зменшений формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 290 руб. Купить

Стан: Гарне

Мачарашвілі К. Ш. Орфографічний словник. Для грузинських шкіл. Тбілісі Ганатлеба 1976р. 196с. твердий картонний палітурка, зменшений формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 90 руб. Купить

Стан: Майже хороше

Російсько-німецький словник. 30-е видання. 22000 слів. Укладачі: Лінднер Е.Б.,Дарская М. А. Лепинг А. А. і Сергіївська М. А. Москва Російська мова 1983р. 528с. тверда палітурка, зменшений формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 90 руб. Купить

Стан: Гарне

Кондрашов Ст. Новітній філософський словник. М. Фенікс 2005р. 670с. тверда палітурка, звичайний формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 190 руб. Купить

При замовленні у продавця BS — wells від 10 книг — значна знижка. Докладніше в профайлі.

Стан: Відмінне

Національні відносини. Словник. Під заг. ред. Ст. Л. Калашникова. М. Владос 1997р. 208с. тверда палітурка, звичайний формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 290 руб. Купить

Стан: Майже відмінний

Соціальні технології. Тлумачний словник. Отв.ред. В. Н.Іванов. Білгород Промінь — Центр соціальних технологій 1995р. 309с. тверда палітурка, звичайний формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 490 руб. Купить

Стан: Відмінне, підпис

Енциклопедичний словник юного фізика. Енциклопедичний словник. Для середнього і старшого шкільного віку. Упоряд. Чуянов Ст. А. М Просвіта. 1984р. 352с. тверда, збільшений формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 100 руб. Купить

Словник дає відповіді на багато питань з галузі фізичної науки, розповідає про її розвиток і сучасні проблеми, про роль фізики в науково-технічному прогресі людства. Книга містить відомості про життя і діяльність учених, які зробили значний

Стан: Гарний, штамп

Словник з кібернетики. Понад 20000 статей. Під ред. Ст. михалевича. Видання 2-е, перероб. та доп. Київ. УРЕ. 1989р. 751с.іл. Тверда палітурка, Звичайний формат. (ISBN: 5-88500-008-5 / 5885000085)

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 150 руб. Купить

В словнику дається коротке пояснення слів і термінів, які зустрічаються при читанні сучасної наукової, науково-технічної та науково-популярної літератури, пов’язаної з проблемами кібернетики. Вага 800 гр.

Стан: Відмінне

Боганик Ст. Н. Богданов А. А. Богданов А. І. та ін Словник термінів розвідувальної геофізики. Під редакцією Богданова А. В. М. Изд-во Надра. 1989р. 184с. іл. М’яка палітурка, звичайний формат. (ISBN: 5-247-00915-0 / 5247009150)

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 90 руб. Купить

Словник містить близько 4 000 термінів, що відносяться до всіх методів (сейсморозвідка, електророзвідка, гравиразведка, магниторазведка, ядерні, промислова, шахтна геофізика) і видів (наземні, аеро-, підземні, морські) розвідувальної геофізики, використовуваним при пошуках, розвідці та розробці мінеральної сировини (нафти, газу, вугілля, рудних, нерудних корисних копалин та ін ), в гідрогеології та інженерної геології.

Стан: Гарне

Маккавеїв А. А. Словник з гідрогеології та інженерної геології. Видання 2-е, виправлене і доповнене. Редактор Ланге О. К. М. Изд-во Надра. 1971р. 216с. табл. іл. Тверда палітурка, звичайний формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 190 руб. Купить

У порівнянні з першим виданням в даному Словнику більш повно представлені відомі в російській та іноземній літературі гідрогеологічні та інженерно-геологічні терміни. Крім того, в нього включені терміни, запозичені з суміжних павук, а також відомості довідкового характеру.

Стан: Дуже гарне

Новоторцева Н. Ст. Корекційна педагогіка та спеціальна психологія. Словник Серія: Спеціальна педагогіка СПб. Каро 2006 р. 144 с. тверда палітурка, Стандартний формат. (ISBN: 5-89815-688-7 / 5898156887)

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 180 руб. Купить

До словника увійшли короткі відомості про дітей з обмеженими можливостями здоров’я, основні поняття корекційної педагогіки та спеціальної психології та суміжних наук; включено понад 600 термінів. Посібник призначений студентам педагогічних вузів, який може бути використаний педагогами, психологами, батьками.

Стан: Ідеальний (новий)

Рігер Р. Міхаеліс А. Генетичний і цитогенетичний словник . Переклад з німецької під редакцією Глембоцкого Я. К. акад. Білоруської АН Рокицького П. Ф. та кандидата сільськогосподарських наук Васіної-Попової Е. Т Москва. Колос 1967р. 607 с. іл. тверда, збільшений формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 130 руб. Купить

Пропонований читачеві генетичний і дитогенетический тлумачний словник містить близько 4 тис. термінів з генетики, цитології, загальної біології та селекції. До багатьох термінів наводяться посилання на автора і на роботи, в яких вони вперше були застосовані. Велику цінність являє прикладений до словника список літератури, що складається приблизно з 1500 назв. Словником можуть користуватися не тільки науковці в галузі біології, викладачі та студенти відповідних профілів, але і широкий круг фахівців, що працюють в усіх галузях рослинництва і тваринництва

Стан: Гарний, погашений штамп

Юному книголюба. ред. І. Я. Лінкова, Кузьміна М. Книга 1978р. 192с. М’яка палітурка, Зменшений формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 80 руб. Купить

» Що таке «авторграф« і «акростих«, «форзац« і «фронтиспісі«? з яких елементів складається книга? хто і як її робить! короткий словник в живій, цікавій формі знайомить школярів з основами знань про книгу.`

Стан: Гарний, слід вологи

Словник-довідник по флорі Татарії. Укладач Іванова Р. Р. Казань. Татарське книжкове видавництво. 1988р. 304 с. з іл. Тверда палітурка, звичайний формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 130 руб. Купить

Довідник включає в себе короткий опис 1 317 видів рослин. Після російської назви рослини наводиться відповідне татарська назва. Є російсько-латинський алфавітний покажчик. З ілюстраціями.

Стан: Відмінне

Короткий дефектологічний словник. АПН РРФСР М. Просвіта. 1964р. 398с. Тверда палітурка, Звичайний формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 180 руб. Купить

Короткий дефектологічний словник` являє собою довідник, який повинен викликати інтерес у всіх, хто має відношення до виховання дітей. У пропонованому словнику містяться необхідні відомості про аномальних дітей, їх розвитку, вихованні та навчанні. Пояснені причини різних дефектів, дано перелік навчально-виховних закладів для аномальних дітей, представлені відомості про медичному обслуговуванні. Крім основних відомостей з галузі сурдопедагогіки, тифлопедагогики, олигофренопедагогики та логопедії, словник містить найнеобхідніші відомості з суміжних з дефектологией наук (загальна педагогіка, психологія, мовознавство, фізіологія, медицина). До словника увійшли також біографії багатьох діячів у галузі дефектології.

Стан: Гарне

Амбарцумов А. А. Стерликов Ф. Ф. 1000 термінів ринкової економіки. Довідковий навчальний посібник. М Крон-Прес 1993р. 302 с. Тверда, Збільшений формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 240 руб. Купить

Стан: Відмінне

Харисов Ф. Ф. Харісова Ч. М. Мій перший татарський словник. Ілюстрований татарсько-російський словник. Казань, Магариф. Магариф 1995 р. 160 с. Тверда обкладинка. Формат 70×90/16. (3665). збільшений формат. (ISBN: 5-7761-0108-5 / 5776101085)

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 390 руб. Купить

Наочне і цікаве навчання татарській мові — мета даного словника. Багато ілюстрований, яскравий і барвистий, він допоможе дітям легко і швидко засвоїти слова як татарського, так і російської мов. Подібний фольклор, запам’ятовуються дитячі вірші, різноманітні завдання послужать основою для переходу до живої розмовної мови. Словник призначений для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку — для вивчення татарської мови в дитячому садку, в школі, в сім’ї під керівництвом педагога або батьків. Словник включає понад тисячі найбільш уживаних слів сучасної татарського літературної мови. Книга містить 50 тем-розділів. Кожен розділ представляє в картинках основні предмети і дії, пов’язані з даною темою.

Стан: Майже відмінний

Даль Ст. Прислів’я російського народу. Збірник у 3-х томах. М. Російська книга 1994р. 640 с. 1 л. портр.+ 704, 1 арк. портр.+ 736с. 1 л. портр. Твердий видавничий халепу. Формат зменшений, 13,8 х 10 х 3,8 див.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 440 крб. Купить

1 і 2 томи увійшли прислів’я, любовно зібрані Ст. Далем по всій Росії в середині XIX століття. Книзі подане напутное слово упорядника, де він класифікує прислів’я, приказки, загадки, прикмети та ін. і говорить про моральні встановленнях російського народу. У 3 том збірника Ст. Даля ввійшли не тільки прислів’я і приказки, а й загадки і народні прикмети.

Стан: Відмінне

Дубровін М. І. Влахов С. Руські фразеологизми в картинки. худ.Тілман в. І.(для розмовляють болгарською мовою) М. Російську мову 1979р. 328с. Тверда палітурка, Зменшений формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 300 руб. Купить

Стан: Дуже гарне, дарств. штамп

Словник російської мови. У чотирьох томах. Том 1. А — Ї. Редактор томи А. П. Євгеньєва. М. Держ.изд. Іноземних та нац.словників. 1957р. 964с. Тверда палітурка, енциклопедичний формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 290 руб. Купить

Словник містить понад 80 тис. слів російської літературної мови. При слові дається тлумачення його значення, наводяться основні граматичні форми, слово забезпечено нормативним наголосом, стилістичними пометами, висловами і цитатами з художньої літератури. При словах іншомовного походження наводиться етимологічну довідку. Вага тритомника 8100 гр.

Стан: Гарне

Етнографія і суміжні дисципліни. Етнографічні субдисциплины. Школи і напрями. Методи . Звід етнографічних понять і термінів Москва Наука. 1988р. 225 з тверда палітурка, звичайний формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 340 руб. Купить

Другий випуск «Зводу етнографічних понять і термінів» присвячений проблемам співвідношення етнографії із суміжними дисциплінами, внутрішнього членування етнографічної науки, найбільш великих шкіл і напрямків, а також специфічних методів, що застосовуються в етнографічному дослідженні.

Стан: Дуже гарне

Біографічний словник діячів природознавства і техніки. Том 1 (А — Л) Відповідальний редактор Зворикін А. А. Ін-тут історії природознавства і техніки АН СРСР. Москва Велика Радянська енциклопедія. 1958р. 548 с. тверда обкладинка, енциклопедичний формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 200 руб. Купить

біографічний Енциклопедичний довідник містить близько 4 500 статей, в яких дано відомості про життя, наукову творчість і професійних досягненнях діячів природознавства і техніки, включаючи осіб, що працювали в галузі медичних та сільськогосподарських наук.

Стан: Гарний, штамп

Штрюбель Р. Циммер З. Мінералогічний словник. Переклад з німецької Е. В. Пряхиной, Н.Б.Здорик. Під редакцією Д. А. Мінєєва, Т. Б. Здорик М. Надра. 1987р. 494 с. іл. Тверда, Збільшений формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 240 руб. Купить

Сучасне наукове довідкове посібник містить 10000 назв мінералів і більше 150 малюнків. Назви всіх мінералів, їх синоніми, а також застарілі, але ще існуючі в літературі або неправильно вживані назви наводяться в алфавітному порядку і супроводжуються короткою характеристикою, в якій дано етимологія назви, хімічна формула, описані кольору, блиску, твердості, щільності, агрегатного стану, спайності, мінералів-супутників та інші особливості. Для геологів, студентів, широкого кола любителів каменю.

Стан: Відмінне

Терешкович Т. А. Словник моди. Термінологія, історія, аксесуари. Мінськ Хэлтон 2000р. 464 с. Тверда, збільшений формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 290 руб. Купить

Словник містить понад 1500 термінів і є чудовим довідковим виданням як для професіоналів цієї області, так і для любителів. В ньому можна знайти статті про все, що має відношення до моди і одягу, їх походженням та історії.

Стан: Відмінне

Михельсон М. І. Ходячі і влучні слова. Збірник російських та іноземних цитат, прислів’їв, приказок, пословичных виразів і окремих слів (іносказань). М. Терра 1994р. 616 с. тверда, збільшений формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 290 руб. Купить

Педагог і громадський діяч Михельсон Моріц Ілліч (1825 — 1908), закінчив Головний педагогічний інститут, працював інспектором училищ Санкт — Петербурзького навчального округу. У 80 — х рр. був діяльним гласним Санкт — Петербурзької міської думи. Михельсон автор — упорядник `Підготовчого курсу російської мови` (1856), `Практичного керівництва для перекладів з французької мови на російську і назад для старших класів середніх навчальних закладів` (1865). У 1890 р. з’явився його німецький переклад Кольцова, чудовий по близькості до оригіналу; за ним пішли `Russischer Fabelschatz` (1890) — переклад байок Хемніцера, Крилова, Ізмайлова та ін. — і велике і цінне зібрання типових виразів на семи мовах `Ходячі і влучні слова`. В палітурці червоного кольору з золотим тисненням.

Стан: Хороший, є плями від вологи на обкладинці

Асафьев Б. В. (Ігор Глєбов) Путівник по концертам. М. Сов. комп. 1978р. 200 с. обкладинка, зменшений формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 160 руб. Купить

Стан: Гарне

Енциклопедичний словник географічних термінів. Гл.ред. С. В. Калесник Му Радянська енциклопедія 1968р. 437с. тверда палітурка, трохи збільшений формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 140 руб. Купить

Енциклопедичний словник носить общегеографический характер, охоплюючи не тільки фізико-географічні, але й економіко-географічні терміни. Загальна кількість термінів 4200. З фізичної географії Енциклопедичний словник містить статті з загальних питань фізичної географії, ландшафтоведению, геоморфології, кліматології, метеорології, гідрології суші, океанології, географії ґрунтів, біогеографії, гляціології та ін, з економічної географії — статті з загальних питань економічної географії, географії населення і міст, географії промисловості, сільського господарства, транспорту, зовнішньої торгівлі, політико-географічні поняття та ін. Значне місце відведено питанням картографії. Особливу увагу приділено теоретичним питанням, а також новітнім географічних термінів та понять, пов’язаних з досягненнями сучасної науки. У Словник включені статті з суміжних наук: геології, біології, ґрунтознавства, астрономії, етнографії та ін Даються також короткі статті про деяких загальних економічних понять і окремих організаціях, що згадуються в географічній літературі.

Стан: Дуже гарне

Охорона ландшафтів. Тлумачний словник. Отв. редактор Ст.С. Преображенський. М. Прогрес 1982р. 272 с. Тверда обкладинка, зменшений формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 190 руб. Купить

У словнику наведено тлумачення термінів, найбільш уживаних у сфері охорони ландшафтів. В кінці кожної словникової статті наводиться переклад терміну на 5 мов країн, установи яких брали участь у роботі над словником (болгарська, німецька, польська, словацька, чеська). Тираж-15000 примірників

Стан: Відмінне

Сафіулліна Р. Р. Словник мусульманської термінології. Казань. Алма-Лит 2006.р. 124 с. тираж 300 примірників М’яка видавнича обкладинка, Збільшений формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 450 руб. Купить

У словник включені основні понятійні категорії, пов’язані з теорією, історією і сучасною практикою ісламу, що зустрічаються в татарських текстах. Татарською та російською мовами.

Стан: Відмінне

Дизайн архітектурного середовища. Краткиий термінологічний словник-довідник. Під редакцією С. М. Михайлова. Казань: ДАС, 1994р. 130 с. іл. 40 таблиць, список літератури — 31 назву. Обкладинка, 150×200 мм формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 100 руб. Купить

Монументально-декоративне мистецтво. Архітектура фасаду. Архітектура інтер’єру. Дизайн міського середовища. Графічний дизайн. Садово-паркове мистецтво та ландшафтний дизайн.

Стан: Дуже гарне

Арабсько-татарсько-російський словник запозичень. том 1, 2. Казань Іман 1993р. 856с. М’який картонний палітурка, звичайний формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 700 руб. Купить

Саморобний обкладинка(виданий був в м’якій обкладинці)

Стан: Гарний, штамп

Ситдиков Ф. Р. Закиїв Р. К. Халидов А. Б. та ін Біологічний російсько-татарський тлумачний словник. Ок. 10000 слів. Казань Магариф 1998р. 655с. Тверда палітурка, Звичайний формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 750 руб. Купить

Дарча від автора!

Стан: Відмінне

Управління народним господарством Словник. Під редакцією Р. А. Білоусова М. Політвидав 1983р. 207с М’яка палітурка, Зменшений формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 170 руб. Купить

Стан: Дуже гарне

Жданова В.Ф. Короткий російсько-англійський комерційний словник. М. Російську мову 1991р. 175 с. обкладинка, зменшений формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 40 руб. Купить

Short russian-business english dictionary. Словник містить близько 5 тисяч слів. Він розрахований на фахівців, які володіють російською мовою в обсязі, достатньому для ведення бесіди на загальні теми, і прагнуть розвивати і вдосконалювати свої можливості в про

Стан: Дуже гарне

Архітектура, протоколи і тестування відкритих інформаційних мереж. Тлумачний словник. Понад 600 термінів. Під редакцією академіка АН Латвійської РСР Е. Якубайтиса. М. Фінанси і статистика 1989р. 192 с. М’яка обкладинка, зменшений формат. (ISBN: 5-279-00475-8 / 5279004758)

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 90 руб. Купить

Словник містить більше 600 термінів, використовуваних приописании і розробці архітектури, протоколів і інтерфейсів, а також методів і засобів управління, забезпечення безпеки і тестування інформаційних мереж різних типів. Передача і обмін даними. Інформаційні мережі. Взаємозв’язок відкритих систем. Протоколи і сервіс рівнів. Управління і безпека. Проблемно-орієнтовані служби. Локальні мережі. Тестування мережевих засобів. До термінів дано їх англійські еквіваленти. Вага книги 125 гр.

Стан: Гарний, обгорнута в плівку

Словник географічних назв СРСР. Сост. Аніскевич Н.П. Бєляєва А. В. та ін. М. Надра 1983р. 296с тверда палітурка, звичайний формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 140 руб. Купить

Видання друге, перероблене і доповнене

Стан: Дуже гарне

Словник загальногеографічних термінів у двох томах. Том 1. Переклад з англійської В. Я. Барласа, В. о. Голосова, Л. А. Михайлової. Передмова і редакція Л. Н. Кудрявцевої. Москва. Прогрес 1975р. 408 с. Тверда, збільшений формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 100 руб. Купить

Словник, створений за ініціативою і під загальним керівництвом всесвітньо відомого англійського географа Л. Дадлі Стампа, добре знайомий географам, які володіють англійською мовою. На відміну від незліченних словників `за спеціальністю`, дають однозначне тлумачення кожного терміна, а тому фатально несуть на собі наліт суб’єктивізму, мимоволі внесеного їх укладачами, словник Стампа пропонує багатозначне тлумачення шляхом посилань на вживання кожного даного терміна в різних країнах і різними авторами. Це якість становить найбільша перевага словника і робить його незамінним як для науковців, які вивчають іноземні джерела, так і для перекладачів. Важливо підкреслити багатогранність словника, що включає широкий спектр термінів, вживання яких виходить далеко за рамки власне фізичної та економічної географії в область суміжних наук.

Стан: Гарний, слід гарі або чорної фарби на торці, написи на форзаці, штамп

Еникеев М. І. Кочетков О. Л. Загальна, соціальна і юридична психологія Короткий енциклопедичний словник М Юридична література 1997р. 446 с. Тверда обкладинка, Енциклопедичний формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 250 руб. Купить

Стан: Дуже гарне, штамп

Ганієв Ф. Е. Тезмэ фигыльлэрнен анлатмалы сузлеге. 1 кисэк / Тлумачний словник складових дієслів. Частина 1. татарською мовою. Казань Магариф. 2000р. ок400с. Тверда палітурка, Звичайний формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 500 руб. Купить

Стан: Відмінне

Словник-довідник `Слова о полку Ігоревім`. Випуск 5. Р — С. Укладач Ст. Л. Виноградова. Ленінград. Наука. 1984р. 264 с. тверда обкладинка, звичайний формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 120 руб. Купить

Тираж 9150.

Стан: Гарний, погашений штамп

Стыпула Р. Ковальова Р. Польсько-російський словник. Близько 35 000 слів. Видання третє. М.-Варшава Російська мова — Ведза Повшехона 1980р. 840 с. тверда, збільшений формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 170 руб. Купить

У словнику міститься близько 35000 слів, що відображають основний словниковий склад сучасної польської літературної мови. До словника включено також значна кількість словосполучень, фразеологізмів, прислів’їв і приказок. При заголовних словах дається детальна граматична характеристика, в кінці словника вміщено таблиці відмін і спряжений. Вперше в словнику такого типу в кінці статті даються синоніми до заголовним словами.

Стан: Дуже гарне

Сучасна західна філософія. Словник. Укладачі Малахов В. С. Філатов В. П. Редактор В. А. Лекторський. М. Політвидав 1991р. 414 с. тверда обкладинка, звичайний формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 120 руб. Купить

Видання являє собою перший в нашій країні спеціалізований словник-довідник, присвячений західної філософії XX століття. У нього включені статті, в яких характеризуються її основні напрямки і течії, розповідається про її провідних представників, роз’яснюються специфічні поняття і терміни. Розрахований на наукових працівників, студентів і викладачів, а також усіх, хто цікавиться філософією.

Стан: Дуже гарне

В. С. Чекман, В. А. Туманів, Н. А. Горчакова та ін. Терміни у фармакології і фармації. Словник Київ Вища школа 1989р. 208с. Тверда ламінована обкладинка, Зменшений формат. (ISBN: 5-11-001281-4 / 5110012814)

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 140 руб. Купить

У словник включені найбільш часто вживані терміни з фармакології, фармації і фармакогнозії, а також необхідні терміни із суміжних наук. Тлумачення термінів дається з урахуванням останніх досягнень науки. Для студентів медичних, фармацевтичних інститутів і факультетів.

Стан: Дуже гарне

Енциклопедичний словник географічних термінів. Гл.ред. С. В. Калесник Му Радянська енциклопедія 1968р. 437с. тверда палітурка, трохи збільшений формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 90 руб. Купить

Енциклопедичний словник носить общегеографический характер, охоплюючи не тільки фізико-географічні, але й економіко-географічні терміни. Загальна кількість термінів 4200. З фізичної географії Енциклопедичний словник містить статті з загальних питань фізичної географії, ландшафтоведению, геоморфології, кліматології, метеорології, гідрології суші, океанології, географії ґрунтів, біогеографії, гляціології та ін, з економічної географії — статті з загальних питань економічної географії, географії населення і міст, географії промисловості, сільського господарства, транспорту, зовнішньої торгівлі, політико-географічні поняття та ін. Значне місце відведено питанням картографії. Особливу увагу приділено теоретичним питанням, а також новітнім географічних термінів та понять, пов’язаних з досягненнями сучасної науки. У Словник включені статті з суміжних наук: геології, біології, ґрунтознавства, астрономії, етнографії та ін Даються також короткі статті про деяких загальних економічних понять і окремих організаціях, що згадуються в географічній літературі.

Стан: Гарний, штамп

Тлумачний словник ринкової економіки. Під ред. Ф. А. Крутікова М. Співробітництво 1993р. 302с. М’яка палітурка, Звичайний формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 50 руб. Купить

Стан: Гарний, погашений штамп

Трифонов Н.Ю. Англо-російський науково-технічний словник скорочень. Мінськ Вища школа, 1992р. 297с. Тверда палітурка, Звичайний формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 400 руб. Купить

Стан: Відмінне

Грін Д. Словник нових слів. М. Віче, Персей 1996р. 352 с тверда палітурка, звичайний формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 120 руб. Купить

СЛОВНИК НОВИХ СЛІВ` всесвітньо відомого видавництва `Bloomsbury` насичений цитатами, взятими з газет, журналів, мемуарів і романів. Це зібрання відображає характер і напрями діяльності людства протягом останніх трьох десятиліть від Століття до Ери Водолія Стежать За Своєю Вагою, включаючи жаргон світових конфліктів аж до війни в Перській затоці. Словник являє собою переконливе свідчення на користь тих слів, які витримали випробування часом. і тих, що не змогли його витримати.

Стан: Гарний, слід вологи і невеликі каракулі на форзаці

Реймерс Н.Ф. Яблоков А. В. Словник термінів і понять, пов’язаних з охороною живої природи. Отв. редактор академік В. Е. Соколов. М. Наука 1982р. 144 с. М’який (паперовий) палітурка, звичайний формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 140 руб. Купить

Вперше в нашій країні підготовлено словник термінів і понять, пов’язаних зі структурою біосфери, біогеоценозів та інших екосистем, з елементами та факторами біотичної та абиотической середовища, з антропогенним впливом на живу природу, з охороною рідкісних видів та іншими питаннями. Для біологів широкого профілю, осіб, пов’язаних з охороною природи. Тираж-15000 примірників

Стан: Гарне

Енциклопедія молодої жінки. Пров. з чеської мови. Баку Головна редакція Азербайджанської Радянської Енциклопедії 1990р. 496с. М’яка палітурка, Звичайний формат. (ISBN: 5-89600-014-6 / 5896000146)

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 150 руб. Купить

У книзі чехословацьких авторів зібрані відомості, що стосуються становища жінки в соціалістичному суспільстві, в захоплюючій формі розказано про те, як правильно вести себе, стежити за своєю зовнішністю, бути хорошою матір’ю і господинею. Спеціальні розділи книги присвячені проблемам сім’ї та шлюбу, виховання дітей.

Стан: Гарний, слід вологи на титулі, частково відійшов целофан обкладинки

Лопухів А. М. Словник термінів і понять з суспільствознавства. 5-е видання. М. Айріс-прес 2011р. 448с. Тверда палітурка, Зменшений формат.

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 170 руб. Купить

Словник включає понад 700 статей за основними галузями гуманітарних знань — політології, соціології, економіки, права, релігієзнавства, філософії та етики.Видання може бути використане в курсі суспільствознавства і громадянознавства в загальноосвітніх школах, а також при вивченні різних гуманітарних дисциплін у коледжах і вузах.Автор-упорядник А. М. Лопухів. 4-е видання.

Стан: Дуже гарне-Гарне

Офтальмологія: російсько-татарський термінологічний тлумачний словник. Авт.упоряд. Р. Ф. Гайнутдінова. Казань Таткнигиздат 2011р. 127с. Тверда, Збільшений формат. (ISBN: 978-5-298-02029-9 / 9785298020299)

(Продавец: BS — Malik-Kazan. Казань.) Ціна: 100 руб. Купить

Є кольорові ілюстрації-схеми.

Стан: Ідеальний (новий)

Короткий опис статті: українська словник Для початкового навчання російській і татарській мовах. Під ред. Ф. А. Ганієва. Казань Магариф 1997р. 222с. Тверда палітурка, Звичайний формат. Ціна: 350 руб. юналеева, абдулліна, російсько, татарський, татарсько, російська, словник, початкової, навчання, російського, татарського, мов, ганієва, словники, книга, купити

Джерело: Alib.ru — Юналеева Р. А., Абдулліна Р. Р. Російсько-татарський і татарсько-російський словник. | Словники (Ціна: 350 руб.)

Також ви можете прочитати