• Словник англійської мови

  Англійська мова 2 5 клас

  25.07.2015

  Вивчення англійської мови онлайн

  Англійська мова 2 5 клас
  Англійська мова 2 5 клас – це навчальний курс, який дозволить батькам легко привчити дитину до щоденних занять англійської мови, а дитині допоможе швидко освоїти основи граматики, велика кількість нових слів, а також навички розмовної англійської мови.

  Курс можна проходить в різних режимах. Особливий стумулирующий режим дозволяє заблокувати доступ до комп’ютера до тих пір, поки домашнє завдання не буде виконано.

  У цьому випадку батьки зможуть повністю стежити за успіхами свого чада і контролювати процес навчання. Існує можливість настроювати складність уроків, а також їх інтенсивність, визначати щоденні розклад, а також переглядати результати пройдених уроків.

  Працюючи з навчальним курсом «Англійська 2 5 клас», дозволить дитині набути навички розмовної англійської мови і сприйняття англійської мови на слух, що негайно позначиться на його успішність у школі. Ще важливий чинник на користь даного курсу є те, що навчальна програма систематизовано таким чином, що школяр зможе з інтересом і захопленням займатися з даним курсом. Велика кількість ілюстрацій до текстів, адаптовані перекази – все зручно і просто. Це дозволить хлопцям швидко засвоїти матеріал легко оволодіти необхідними знаннями для вільного спілкування англійською мовою.

  Особливості навчального курсу «Англійська 2 5 клас»:

  • Зручний і интуитивнопонятный інтерфейс;

  • 2 режими: проходження уроків за бажанням і стимулюючий режим (батьківський контроль).

  • Словник об’ємом до 3000 англійських слів.

  • Додаткові аудіовізуальні матеріали.

  Короткий опис статті: словник англійської мови Вивчення англійської мови онлайн — Граматика, відео, цікаві уроки, добірка корисних курсів англійської, велика бібліотека книг, фільмів та багато іншого цікавого матеріалу курси англійської, вивчення англійської, англійська онлайн,англійська для дітей, бізнес-англійська, англійська за кермом,

  Джерело: Англійська мова 2 5 клас

  Також ви можете прочитати