Англійська мова для дітей. English for children.

16.06.2016

. Англійська мова для дітей.
Англійська мова для дітей.
Безкоштовний англійська мова для дітей.

1. Англійський алфавіт. Починайте вчити англійську мову з алфавіту, тому що саме в алфавіт дає вам можливість читати і писати на цій мові. Дуже важливо англійський алфавіт знати на изусть!

Англійська мова для дітей. English for children.

2. Навчальні ігри. Для Вашого ребенка ми зібрали хорошу колекцію навчальних ігор англійської мови. Кожній дитині важко зосередитися і всидіти на одному місці і за допомогою ігор їхню увагу можна спрямувати на вивчення англійської мови. Всі навчальні ігри розділені за рівнями складності і підійдуть для всіх дітей.

3. Англійські картки. У цьому розділі зібрані тематичні добірки англійських слів на різні теми. Картка складається з слів, транскрипції і перекладу. До багатьох картками є додатковий матеріал: відео та ілюстрації, що допоможуть дітям краще засвоїти англійські слова.

4. Англійські кросворди. Цей розділ можна використовувати як перевірку знань отриманих в англійських картках, так і для интерективного вивчення англійської мови з допомогою кросвордов.

5. Флеш-мультики. Дитячі уроки у вигляді мультиків. Для дітей уроки англійської мови проводить мультикационный персонаж з імен Roowoo і його друзі.

Англійська мова для дітей. English for children.

6. Мультфільм англійською мовою. Навчальний мультфільм «Покойо» порадує ваших дітей. Він дуже цікавий і всі персанажи говорять гарною англійською мовою. Разом з мультикационным героєм на ім’я Pocoyo і його друзі Ваша дитина дізнаєтеся багато нового!

Англійська мова для дітей. English for children.

7. Англійські вірші для дітей. Поезія — це один із важливий елементів навчання в будь-якій мові, в тому числі і в англійській. А з допомогою простих і веселих англійських віршів можна легко запам’ятовувати нові англійські слова.

8. Навчальний мультфільм англійською мовою. SUPER WHY – це навчальний мультфільм з англійської мови для дітей. У мультфільмах «SUPER WHY» можна зустріти відомих казкових героїв. Після цих мультфільмів у дітей з’являється інтерес до читання казок англійською мовою.

Англійська мова для дітей. English for children.

9. Пізнавальна програма Funny English! Funny English – це найкраща повчальна передача для дітей. А найголовніше програма Funny English буде полезена не тільки дітям, але і їхнім батькам, для того, щоб згадати англійську мову! У Funny English дитячий мовний курс побудовано у вигляді гри і повністю занурює вашої дитини до вивчення англійської мови.

Англійська мова для дітей. English for children.

10. Навчальне музичне відео англійською мовою для дітей. Навчальна музична програма «Baby Boost Nursery Rhymes» — «Пісеньки для малюків» англійською мовою — чудова розважальна програма за участю маленьких дітей.

11. Відеокурс для дітей з першого року навчання. Оксфордська програма з чарівницею Wizadora. Відеокурс «Wizadora» англійською мовою розповість дітям про доброю і милою чарівниці Wizadora.

Англійська мова для дітей. English for children.

12. Навчальний мультфільм англійською мовою. Muzzy. Мультиплікаційний телекурс англійської мови для дітей, наданий телеканалом BBC. Muzzy це мультфільм з анімаційними навчальними вставками, які в простій, ненав’язливій формі знайомлять глядачів з азами англійської мови.

Англійська мова для дітей. English for children.

12a. Навчальні англійські пісні для дітей. Самий простий і цікавий спосіб вивчити англійську мову через різні пісні. Ми зібрали колекцію англійських дитячих пісень. Цікаво буде не тільки для дітей, але і для дорослих.

Короткий опис статті: англійська для дітей

Джерело: Англійська мова для дітей. English for children.

Також ви можете прочитати