Англійська мова для початківців, вивчити англійську безкоштовно

26.07.2015

Англійська мова для початківців

Ні для кого не є секретом той факт, що найпопулярнішою мовою в світі є англійська мова. На нашому сайті зібраний максимальний обсяг практично корисної інформації про вивчення англійської мови і для вивчення англійської мови, яка, незалежно від того, з якою метою Ви почали вивчати англійську мову. зробить його вивчення зручним і легким.

З чого почати вивчення англійської?

 1. Почніть з карток-слів. Кожен день пробегайте по 20-100 слів.
 2. Через пару тижнів можете легко переходити до граматики. У нас викладений спрощений варіант англійської граматики для новачків. Там зовсім трохи і написано доступно. Дасте ради за 3-5 днів.
 3. Далі беремося за самовчитель. Він великий, але легкий — на перших уроках взагалі все розжовано, для чайників. А найголовніше самовчитель з аудіо.
 4. Для закріплення сприйняття на слух переходимо до аудіо-курсів. Рівень трохи вище, ніж у перших уроках самовчителя.
 5. Не забуваємо про статті. картинки з перекладом. цікаві відео і нашу групу Вконтакте

Даний сайт представляє добірку матеріалів з англійської мови для початківців. Документи і програми є компіляцією матеріалів, які збиралися студентами та аспірантами МДУ, зацікавленими у вільному володінні англійською мовою. Отже, Вам надається унікальна можливість глибше проникнути у світ англійської мови абсолютно безкоштовно .

Навіщо потрібно знати англійську мову?

Якщо ви живете в маленькому містечку, і ніколи не виїжджає звідти, то можливо вам і не потрібна англійська. Але якщо ви хочете бути сучасною людиною і розвиватися в ногу з часом, то без англійської не обійтися.

 • Англійська — мова міжнародної торгівлі, туризму, політики, Інтернету і не тільки. Це перший і головний мова світового спілкування. У багатьох країнах його прийнято вважати другим після національної мови. Англійською мовою говорить більше 1 мільярда людей. Ви можете легко подорожувати, не маючи проблем з розумінням мови в інших країнах.
 • Знання англійської збільшує Вашу зарплату на 20-30%, а іноді є обов’язковою вимогою. Це Ваша гідність при пошуку роботи. Це Ваш помічник при просуванні по кар’єрних сходах.
 • Крім того, англійська мова може стати непоганим хобі. Адже так приємно щось прочитати на чужому мовою, зрозуміти культуру чужої країни або просто розібратися, про що йдеться в улюбленій пісні. Основна маса інформації (текст, відео) викладений англійською мовою, і лише деяка частина перекладається на російську через деякий час з втратою змісту при перекладі.

Навіщо потрібна англійська. Приклади з життя

 • Поїхали закордон. Хочеться поспілкуватися з місцевими, просто поговорити про життя або познайомитися з дівчиною/хлопцем. А іноді навіть просто потрібно щось дізнатися у місцевих, запитати що-небудь. Без знання англійської ви будете спілкуватися жестами як глухонімі. Реально сумне видовище.
 • Реальний випадок. Велика російська інтернет-компанія починає переговори з фінською компанією з постачання фінської антивіруса під своїм брендом у Росію. Для переговорів потрібен менеджер зі знанням англійської. Зауважте, не фінську мову, а універсальний англійська. У рекламному відділі лише один людина вільно говорить англійською. При цьому співробітник не займає високу посаду, але завдяки знанню англійської, легко просувається по службі. Плюс оплачені відрядження у Фінляндії.
 • Ви дівчина, вам сподобався іноземець. Припустимо, своєю красою ви привернули його увагу. А далі що? Якщо ви трьох слів не можете зв’язати англійською?
 • Знайомий прислав посилання на відео з Ютуба. Однак і мова, і назва, і опис, і коментарі до відео на англійській мові. Адже для знання англійської рівня Ютуба зовсім не потрібно мати багатий словниковий запас. Достатньо кілька сотень слів, і ви вже на 80% розумієте суть.

Зрозумійте, світ дуже великий і не обмежений Росією і російською мовою. Англійська мова розширить ваше бачення світу.

Короткий опис статті: англійський словник Англійська мова для початківців. На сайті представлений матеріал з допомогою якого можна вивчити англійську мову безкоштовно. англійська, вивчення, МДУ, безкоштовно, курси

Джерело: Англійська мова для початківців — вивчити англійську безкоштовно

Також ви можете прочитати