Англійська мова по Skype. Навчання англійській по скайпу онлайн, English to you.

15.06.2016

Ви хочете вчити англійську по Скайпу?

Не втрачайте свій час — почніть займатися вже сьогодні!

Чому вивчати англійську мову саме з нами зручно і вигідно?

Ви можете порівняти самі: проходячи навчання англійської мови по Скайпу, ви більший час розмовляєте самі, а не слухаєте викладача та інших учнів. На будь-яких курсах вам доведеться платити не менше 700 рублів на годину, і при цьому ви зможете вправлятися у розмові англійською в кращому випадку 10% всього часу навчання. А займаючись з нами, ви будете платити близько 475 рублів в годину, і при цьому будете розмовляти більше 60% навчального часу, спілкуючись виключно з викладачем.

Набагато більше знань за ті ж гроші.

Середня вартість 1 академічної години в Москві становить приблизно 1200 рублів, а середня вартість 1 години навчання у нас – всього 475 рублів. Тобто за ті гроші, які ви буде платити репетитора або відвідуючи курси, навчання англійської мови по Скайпу дасть можливість займатися в два-три рази більше, і при цьому не витрачати час на поїздки до викладача.

Отримуйте знання у професіоналів!

Наша компанія з усією відповідальністю підходить до відбору претендентів на посаду викладача. Лише одна людина з п’ятдесяти надіслали своє резюме відбирається для роботи у English to you. Всі викладачі, які у нас працюють, є володарями престижних міжнародних сертифікатів і мають вищу спеціальну освіту. У кожного з них є великий досвід роботи та стаж викладання не менше 8 років. Використовуючи свої знання, наші репетитори складають оптимальну програму навчання для кожного окремо і враховують саме Ваші побажання і мети, використовуючи при цьому кращі підручники та корисні додаткові матеріали провідних видавництв світу, роблячи вивчення англійської мови по Скайпу максимально ефективним. Ви можете переконатися у високому професіоналізмі наших співробітників, пройшовши безкоштовний пробний урок.

Величезний досвід проведення уроків через мережу Інтернет.

Ми викладаємо англійська мова через Скайп більше шести років і за цей час в нашій школі пройшли навчання понад 4000 осіб. За період діяльності нашої компанії працюють у нас викладачі накопичили величезний досвід використання унікальної методики навчання мови за допомогою відео і аудіо зв’язку. Маючи безцінний досвід, великі знання і найвищу кваліфікацію репетиторів ми можемо Вам гарантувати максимально дієве навчання англійській мові.

Пробний урок – абсолютно безкоштовно!

Якщо Ви все ще сумніваєтеся в ефективності методів роботи, Вам надається безкоштовна можливість дізнатися, як ми вчимо англійську мову по Skype, взявши участь у пробному уроці. На ньому Ви зможете познайомитися з викладачем, який швидко визначить рівень ваших знань та програму навчання і призначить час проведення занять з урахуванням всіх Ваших побажань і можливостей.

За результатами досліджень житель Москви витрачає на поїздки до місця вивчення іноземної мови і назад в середньому близько трьох годин. Ми пропонуємо Вам заощадити не тільки час, але також свої сили і засоби.

Короткий опис статті: перекладач англійської Англійську мову по Skype професійно і недорого. Хочете отримати якісне навчання англійської мови через скайп? Заходьте на EnglishToYou.ru! англійська по скайпі, англійська мова через скайп, навчання англійської мови по скайпу, англійську мову по skype, вивчення англійської, вчити англійську по скайпу

Джерело: Англійська мова по Skype. Навчання англійській по скайпу онлайн — English to you.

Також ви можете прочитати