Англійська по Скайпі: курси навчання англійської мови в онлайн-школі .

05.07.2015

НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ДИСТАНЦІЙНО ПО СКАЙПУ

Освоювати англійську за допомогою месенджера, навіть не виходячи з дому.

Багато людей, які прагнуть вести повноцінне життя, не уявляють, як можна обійтися без знання англійської мови. Без нього не влаштуватися на престижну роботу і важко доведеться в будь-якій закордонній поїздці. Незнання англійської сильно звужує коло онлайн-спілкування та пошуку інформації в мережі. Англійська мова є рідною для 427 мільйонів чоловік в світі, і понад мільярд володіють нею як другою мовою. Мова міжнаціонального спілкування, який в плані загальнодоступності і поширеності залишив далеко позаду всі інші мови.

Переваги онлайн-вивчення англійської мови

У шаленому ритмі сучасного життя виділити час на відвідування мовних курсів не завжди вдається. Не завжди це зручно і з інших причин: вік, сімейні обставини, територіальне розташування. Всі ці труднощі допомагає подолати дистанційне вивчення мови. Онлайн-школа EnglishDom запрошує вас пройти навчання англійської мови по Skype. Це найбільш дієвий на сьогоднішній день метод вивчення мови, що дозволяє в процесі живого спілкування розвивати навички розуміння і вимови, поповнювати базовий словниковий запас і засвоювати граматику. Ми пропонуємо навчання за різними програмами англійської мови, від базового курсу для початківців до спеціалізованого, з вивченням термінології з різних сфер діяльності людини. На нашому сайті представлені три форми навчання:

  • індивідуальне навчання;
  • групові заняття;
  • безкоштовні курси.

Слухачі, які проходять навчання за індивідуальною програмою, також мають можливість регулярного відвідування дискусійного клубу. Заняття проходять 2-3 рази на тиждень у зручний час. Всі наші викладачі в главу кута ставлять мотивування до прояву мовленнєвої активності що навчаються. Велика увага приділяється рольових ігор, драматизації і дискусійним топикам.

Школа EnglishDom — ваш надійний помічник

  • комплексні цільові програми навчання;
  • сучасні навчальні посібники і матеріали;
  • професійні російськомовні викладачі;
  • англійська з носієм мови;
  • щомісячний контроль результатів навчання у вигляді тестування.

Почніть вивчати англійську мову вже сьогодні, і завтра ви зможете відкривати для себе нові горизонти. Все, що від вас вимагається, — це наявність комп’ютера та програми Скайп, яка є загальнодоступною, простий і безкоштовною. Давно пішли в минуле громіздкі навчальні програми мовних курсів, відвідування яких доводилося витрачати дорогоцінний час. Сьогоднішній день — це онлайн-навчання в процесі інтерактивного спілкування з носіями мови, що набагато доступніше і ефективніше.

Короткий опис статті: англійська словника онлайн Навчання англійської мови по Skype в онлайн-школі EnglishDom. Індивідуальні та групові заняття з носіями мови та російськомовними викладачами. англійська, мова, вивчення, скайп, уроки, курси, заняття, онлайн, Englishdom

Джерело: Англійська по Скайпі: курси навчання англійської мови в онлайн-школі | EnglishDom

Також ви можете прочитати