Англійська транскрипція, переклад і вимова слів

15.06.2016

Транскрипція, вимова і переклад англійських слів онлайн

Сервіс Sound Word дозволяє легко дізнатися транскрипцію, вимова і переклад англійських слів онлайн.

Для його використання потрібно ввести слово і натиснути «Пошук». Після короткої паузи він видає транскрипцію англійського слова, вимова і переклад. Для зручності пропонується два варіанти: британський і американський. Також можна прослухати онлайн і варіанти вимови.

Що таке транскрипція?

Фонетична транскрипція – це графічна запис звучання слова; переслідує мети точної графічної записи вимови. Кожен окремий звук повинен бути окремо зафіксований в запису. Фонетична транскрипція пишеться в квадратних дужках, для запису використовуються спеціальні ієрогліфи.

Для чого потрібна транскрипція англійських слів?

Знати англійську транскрипцію корисно. Це дає можливість легко прочитати і правильно вимовити незнайоме англійське слово самостійно, без сторонньої допомоги. Досить заглянути в словник або скористатися онлайн сервісами. Всім відомо, що читання англійських слів – процес досить специфічний, заснований не на «складанні» слів з букв, а швидше на перетворенні буквосполучень в поєднання звуків. Зрозуміло, існують певні правила читання, які потрібно знати і застосовувати. Але слів, які не підкоряються цим правилам, набагато більше. Тут і приходить на допомогу транскрипція, дозволяє дізнатися правильну вимову англійського слова, а, відповідно, і його читання.

Це нова версія сервісу. І ще не до кінця протестована. Якщо щось не працює, напишіть про це в цій темі форуму .

Короткий опис статті: з англійської на російську Транскрипція, вимова і переклад англійських слів онлайн. Транскрипція і вимова доступний в двох варіантах: американському і британському.

Джерело: Англійська транскрипція, переклад і вимова слів

Також ви можете прочитати