Англійські мультики для дітей . Все про дітей і їх батьків

15.06.2016

Англійські мультики для дітей

Найбільш хвилююче питання для багатьох батьків: «З якого віку і як навчати дитину англійської мови?»

З особистого досвіду скажу, що почала вчити англійську в школі, коли за шкільною програмою прийнято було вчити іноземні мови з 5 класу. Чесно кажучи, було важко, тому що доводилося вчити багато уроків, і віддавала перевагу точним предметів! Я, звичайно, його вивчила і володію досконало тільки тому, що змусила життєва ситуація! А от свою дочку я стала долучати до англійської мови з раннього віку і вже до 5 років вона знала багато основних англійських слів, розповідала вірші та співала пісні на англійській мові! Причому свої знання отримала у невимушеній формі, переглядаючи англійські мультики для дітей, слухаючи дитячі англійські пісеньки, а так само відвідуючи 20 хвилинні ігрові заняття з вивчення англійської мови.

Що з цього приводу думають фахівці?

Дитячі психологи, педіатри, логопеди і т. д. в один голос стверджують, що дитячий мозок як губка надзвичайно швидко вбирає інформацію, тому малюкові не становить праці запам’ятати почуті слова і довгі фрази англійською мовою. Саме тому рекомендують з раннього віку знайомити дитину з азами іноземної мови, тільки робити це в невимушеній, невимушеній формі!

Самим ідеальним варіантом для цього є англійські мультики для дітей. До п’яти років малюки із задоволенням спостерігають за своїми улюбленими героями, і схоплюючи на льоту англійські звуки і фрази. Пізніше дитини можна здати в гурток англійської мови або визначити в мовний табір.

Де взяти англійські мультики?

Їх можна придбати в магазині на дисках або завантажити безкоштовно в інтернеті! Єдине, на чому хочу акцентувати вашу увагу, що англійські мультфільми бувають різних видів:

 • мультик алфавіт для дітей;
 • повчальні мультики для дітей
 • музичні мультики для дітей
 • короткі мультики для дітей.

Для того щоб ви змогли підібрати потрібний вид мультика, хочу докладніше зупинитися на кожному з них.

Для початку скажу, що будь-який з перерахованих мультиків повинен бути барвистим, яскравим, цікавим, добрим і з повчальним змістом і хорошим кінцем. Тоді дитина з задоволенням буде стежити за сюжетом мультфільму, намагаючись зрозуміти мову героїв, запам’ятовуючи окремі слова, фрази і пропозиції.

Англійський алфавіт у веселій пісеньці

Отже, мультик алфавіт для дітей – це прекрасне рішення для елементарного вивчення літер англійської мови. Сюжет мультфільму побудований так, що допоможе дитині ознайомитися з правильною вимовою звуків, а так само запам’ятати порядок розташування і назви букв англійського алфавіту. Яскравим прикладом такого мультика є мультиплікаційний фільм SuperSimpleSongsJuornal. Ефективність вивчення алфавіту дуже велика!

Повчальні мультики для дітей

Це спеціальні мультфільми, створені для маленьких дітей, початківців навчання англійської мови. В них герої сюжету говорять чітко і повільно, кілька разів повторюючи фрази, а сюжет присвячений певній темі.

Повчальні мультики:

 • «FunnyWords» в перекладі: «Веселі слова» — це навчальна мультиплікаційна програма, сюжет якої побудований на вивченні різних англійських слів. У першій частині мультика діти вчать слова, а в другий – грають в цікаву гру: «Відгадай слово!»
 • FairyTale (Чудові історії) – це англійські цікаві короткометражні історії для малят з перекладом на російську мову. Те, що ці мультики з перекладом дуже зручно для батьків, які не знають англійської мови.
 • Tall Tale (Казки різних народів світу) – це англійські мультики з російським перекладом, сюжет яких побудований казках різних народів світу.
 • The Gruffalo (Груффало) – навчальний гумористичний мультик англійською мовою про тямущому мишенятко! Ця повчальна історія подобається практично всім дітям!
 • The Gruffalo’s Child (Донька Груффало) – це продовження мультика Груффало. Це такий же цікавий, веселий і кумедний мультик про мишеня і Груффало.
 • BridgetoEnglishforKids (Читати раніше, ніж ходити) – це серія мультиків з 25 штук, які розповідають про забавний і цікавий малюка Бейбі. Разом з ним маленькі чомучки будуть осягати ази англійської мови.

Музичні мультики англійською мовою

Музичні мультики для дітей на англійській мові є в основному навчальними, тому вони мають дві переваги:

— карапуз буде знайомитися з правильною вимовою англійських слів і їх сенсом

— малюк вивчить англійські вірші та пісеньки, які зможе розповідати і співати на дитячих ранках, на сімейних святах у колі близьких йому людей.

Музичні мультфільми:

 • Teddy’s Train (Паровозик Тедді) – це прекрасний музичний мультфільм з чудовими пісеньками для маленьких глядачів. Вашій дитині обов’язково сподобається історія про ведмежа Тедді і його паровозику.
 • The Giggle Bellies Musical Adventures (Музична пригода хохочущих животиків) – це яскравий музичний мультик, який підійде для чомучок різної вікової категорії. Як правило, цей мультик дітки дивляться, як заворожені! Вони з величезним задоволенням стежать за діями корови, вівці, слоника, жаби, конячки і багатьох інших тварин, а так само співають з ними пісеньки або навіть танцюють! До речі, є ще продовження хохочущих животиків! Це The Giggle Bellies Musical Adventures-2.
 • Happy Birthday (День народження) – це навчальний музичний мультик з дванадцятьма пісеньками англійською мовою. Рекомендують такий мультик для самих маленьких глядачів!
 • Old Mc Donald Had A Farm (У Макдонольда була ферма) – англійський музичний мультфільм, в якому представлено дванадцять веселих пісеньок-мультфільмів.

Прекрасним доповненням до вашого списку музичних мультфільмів англійською мовою може стати мультик:

 • Morning Bells (Ранкові дзвіночки)
 • The Adventuresof Gracie Lou (Пригоди Грейс Луї)
 • Cookies Nursery Rhymes (Дитячі пісеньки)
 • 100 Favourite Nursery Rhymes and Songs (100 дитячих пісень)
 • Nursery Rhymes Pebbles (Дитячі пісеньки)
 • Baby Beetles (Малюки жучки)
 • The Animal Sounds Song (Пісенька про звуки тварин на англійській мові).

Короткі мультики для дітей на англійській

Такі мультики ідеально підійдуть для карапузів, які практично не сидять на місці і не вміють довго зосередити свою увагу на одному і тому ж!

Наведу приклад кількох таких фільмів:

 • DinosaurTrain (Поїзд динозаврів)- це цікавий англійський мультик про почемучке тираннозавре Бадді!
 • TeamUmizoomi (Команда Умизуми) – це один з найбільш вдалих, яскравих і повчальних короткометражних мультиків, який вчить малюків вважати і вимовляти слова англійською мовою. До того ж це захоплююча історія хлопчика, дівчинки та робота, які приходять на допомогу тим, хто потрапив у біду.
 • Bubble Guppies (Гуппі і бульбашки) – це прекрасний англійський мультик з повчають історіями, який дає відповіді на багато життєвих питань. Наприклад, де побудувати будинок, як малювати, які бувають тварини і т. д. Головними героями є допитливі малюки – русалки: три хлопчики і три дівчинки, які постійно пізнають світ і знаходять відповіді на питання, що цікавлять їх.

Короткий опис статті: англійська для дітей Читайте ще:Ігри для дітей двох летИгра пошук скарбів або геокешинг! Проводите час з дитиною активно і цікаво!7 способів прищепити дітям любов до читання!Ігрова зарядка для дітей 2-3 летДомашнее, сімейне навчання і анскулінг — чому це стало так популярно?!Суть і унікальність методики Марії МонтессориЛучшие мультики дітям 3 летПознавательные мультики для дітей 5-6 років розвиток дитини, дошкільний розвиток дітей, розвиток дитини по місяцях, ранній розвиток дітей, особливості розвитку дитини, розвиток дитини до року, розвиток дитини 1 рік, розвиток дитини 2 роки, розвиток дитини 3 роки, методики розвитку дітей, розвиток і виховання дітей, творчий розвиток дітей, вироби для дітей, вірші для дітей, пісні для дітей, мультики для дітей, розвиваюче відео для дітей,

Джерело: Англійські мультики для дітей | Все про дітей і їх батьків

Також ви можете прочитати