Англійські слова: транскрипції, вимова англійських слів онлайн.

09.07.2015

Англійські слова з транскрипцією та вимовою

Цей розділ значно полегшує завдання для кожного вивчає англійську, пропонуючи широкий асортимент слів за темами. Тим більше, що англійська слова всякі потрібні, слова різні важливі! І почати, і продовжувати вчити їх ніколи не пізно, а саме зараз в самий раз.

Вимова слів англійською

Скажіть, наскільки добре ви знаєте англійські слова по темі, яка вас цікавить? Звичайно, можна відправитися на курси англійської в Москві і запам’ятовувати нові слова в процесі говоріння, але ми хочемо запропонувати вам ще один зручний спосіб. З допомогою великої колекції збірки англійських слів з перекладом і транскрипцією онлайн, ви не тільки поповніть свій словниковий запас, але і заздалегідь вбережете себе від курйозних ситуацій. В даному розділі ви зможете знайти тематичні добірки слів по самим різним темам.

Англійські слова по темі, яка вас цікавить, представлені в розділі «Глосарій». Англійська лексика за різними темами може бути корисною і школяру, і студентові, і домогосподарки, і керівнику, і мандрівникові. Тематичні добірки слів по темі представлені з перекладом, з транскрипцією і з озвучуванням допоможуть розширити словниковий запас. Тепер для того, щоб вивчити англійські слова і словосполучення не потрібно довго і нудно виписувати слова в блокнот — досить регулярно відвідувати потрібний вам розділ і повторювати з працею запам’ятовуються слова. Для озвучення слова досить натиснути на іконку зліва від слова. Не лінуйтеся повторювати озвучені слова — так ви досягнете результату швидше і поліпшите свою вимову англійських слів онлайн.

Всі англійські слова структуровані за тематичними розділами. У 17 розділах представлена лексика за темами. Зовнішність людини, сім’я, родичі, освіта, їжа і напої, погода, спорт, автомобілі та комп’ютери — розмовна фразеологія для будь-яких потреб.

Пропоновані англійські слова по темі містять, у свою чергу, підрозділи, які включають в себе популярні англійські розмовні фрази і слова. Простота схеми і зручність використання допоможуть вам у вивченні улюбленого англійської мови. Коли вчення в радість, то результат не змусить себе довго чекати.

Вивчайте популярні слова безкоштовно, виробляйте правильну вимову і вивчайте транскрипцію англійських слів разом з нами!

Короткий опис статті: англійський словник словник англійських слів за темами: транскрипції і вимова онлайн. Англійські слова з перекладом і звучанням. Збільшуй словниковий запас на iLoveEnglish вже сьогодні! Англійські слова за темами, словниковий запас, вчимо слова англійської мови | iloveenglish.ru

Джерело: Англійські слова: транскрипції, вимова англійських слів онлайн. Словник слів за темами – iLoveEnglish

Також ви можете прочитати