Англійські слова

15.06.2016

Англійські слова

Ох вже ці ангийские слова, вони скрізь і всюди! Вмикаєш комп’ютер або телевізор, — там маса англійських слів; читаєш газету, журнали, дивишся рекламу — вони знову; завариваешь собі каву на ранок — і там (на упаковці) англійські слова.

Але не варто впадати у відчай! Інформація про те, що мова складається приблизно з 300 тис. англійських слів — чисто теоретична інформація для тих хто тільки приступає до його вивчення. Тому не варто ставити перед собою мету вивчити всю цю масу, — це ні до чого. Необхідно навчитися запам’ятовувати мало, але якісно. Інші слова запам’ятаються самі собою, з плином часу. З часом ви дізнаєтеся, що таке правильні та неправильні дієслова. фразові дієслова, познайомитеся з англійськими ідіомами і т. д.

Даний підхід протилежний загальноприйнятим, заснованому на зазубрювання великої кількості слів. Негативний ефект такого способу вивчення мови очевидний. Через деякий час чоловік, «осипаному» великою кількістю «даремних» (не використовуються) англійських слів, просто-напросто забуде їх дуже скоро.

Не гнатися за багатьом:

Буде на багато краще, коли через певний час ви запам’ятаєте від 500 до 1000 англійських слів дуже добре, ніж 3000 — але погано. Надалі, у міру потреби, словниковий запас можна буде поповнювати.

З досвіду оволодіння мов відомо, що приблизно 400 частих слів достатньо для цілей повсякденного спілкування. Для читання знадобиться більш значний запас слів. Запам’ятавши 1500 англійських слів ви будете здатні розбиратися в досить об’ємних текстах.

Використання слів в усному мовленні:

— 40 правильно підібраних слів буде цілком достатньо для розуміння 50% слововыражений.

— 200 слів — приблизно 80%;

— 300 слів — приблизно 85%;

— 400 слів — близько 90%;

— від 800 до 1000 слів — це приблизно 95% тих слів, які використовує пересічний європеєць.

Підкреслимо, що ці відсотки суворо приблизні і вони лише показують нам приблизний обсяг англійських слів, необхідний для тих чи інших цілей.

Словниковий запас при читанні:

Короткий опис статті: англійські слова

Джерело: Англійські слова

Також ви можете прочитати