Англійський словник з частинами мови . Англійська мова для всіх

19.07.2015

без Рубрики
Англійський словник з частинами мови

Жовтень 28, 2012 Олександр Бебрис Немає коментарів

Філологи і лінгвісти денно і нощно відшукують нові і більш просунуті способи заучування і запам’ятовування англійських слів. 25 кадр, різні методи гіпнозу, асоціативна методика та багато-багато іншого… Випробувавши подібні методи вивчення, ілюзія про легкому вивченні англійської мови розсіюється вмить, і стає зрозуміло, що ніякі новомодні штучки не замінять старий і перевірений нашими бабусями і дідусями метод навчання, як звичайне копітке вивчення іноземних слів.

Але, для того, що б трохи полегшити наповнення вокабуляру, потрібно не просто виписувати і заучувати нові попалися англійські слова, але створити універсальний англійський словник з частинами мови.

Подібний англійський словник являє собою кілька (або одні великий) записника, де всі слова розбиті на частини мови, тобто на категорії слів, розмежованих за певним синтаксичним і морфологічним ознаками. Такий розподіл слів по частинах мови значно спрощує процес заучування.

Припустимо, читаючи англійською мовою біографію відомого письменника Джонатана Свіфта, в наступних реченнях ми зустрічаємо багато нових англійських слів:

“Jonathan Swift was born on November 30, 1667 in Dublin in an English family. His father died seven months before Jonathan’s birth, leaving his family in poverty. … Swift’s literary work was always closely connected with his political activity.»

Так буде виглядати запис нових слів з цієї пропозиції:

1)Дієслова:

— Bear (в реченні was born – форма дієслова «bear» в минулому часі страдательного застави) – народжувати(ся).

— Die (в реченні died – минула форма дієслова дійсного застави) – вмирати.

— Leave (в реченні leaving – просте перше причастя) – покидати.

— Connect (в реченні was … connected with – сталий вираз «to be connected with») – з’єднувати; бути пов’язаним.

— month – місяць

— birth – народження

— poverty – бідність

Короткий опис статті: англійський словник

Джерело: Англійський словник з частинами мови | Англійська мова для всіх

Також ви можете прочитати