Англійсько-німецько-російський словник-перекладач Partner EGR

17.07.2015

Англо-німецько-російський словник Partner EGR530T

Кишеньковий електронний перекладач ECTACO Partner EGR530T – ідеальний помічник для тих, хто вивчає і практикує англійська мова. а також цікавиться німецькою мовою. Електронний словник перекладача 650 000 слів робить його незамінним пристроєм для тих, кому необхідний миттєвий переклад з англійської на російську і навпаки, з німецької на російську і навпаки. Крім цього, для просунутих користувачів в якості бонусу розміщено повноцінний двунапрвленный англо-німецький словник.

Вкрай корисним виявиться це пристрій для тих, хто захоче побувати в англо — або німецькомовних країнах, не маючи достатнього лексикону і знань граматики. На виручку прийде тематичний розмовник з озвучкою, що вміщає 21 000 фраз на три мови, необхідних в усіх побутових і екстрених ситуаціях. Причому переклад російської фрази можна побачити і почути в одному вікні англійською та німецькою мовами.

Вбудована система синтезу мовлення дозволяє Partner EGR530T вимовляти вголос будь-яке слово або вираз, вже наявні в словнику, простим виділенням його курсором. ECTACO Partner EGR530T володіє простим і зручним інтерфейсом, мова якого можна змінювати на будь-який з трьох запропонованих. Функція зворотного перекладу дозволяє зробити до 10 перекладів поспіль, не закриваючи вікон. Значно полегшують управління пристроєм такі, що вже стали стандартними для Эктако. функції, як прискорене введення і пошук потрібного слова вже за першим введеним буквах. Орфографічний коректор Vector Ultima ® допоможе вам знайти потрібне слово, якщо ви знаєте. як воно звучить, але не знаєте, як воно точно пишеться англійською.

перекладача Partner EGR530T встановлені словники SAT 200 і SAT 5000, необхідні при підготовці до стандартних тестів для вступу у навчальний заклад. Пристрій містить посібник з підготовки до іспиту на отримання громадянства США. Додатково пристрій встановлений тлумачний словник англійської мови Oxford American College Dictionary (2007 Oxford University Press, Inc.)

Він також містить набір з 200 найпопулярніших в Америці ідіом. аналоги яких німецькою та російською мовами можна побачити і почути в одному вікні. Обов’язковим додатком перекладача є наявність англійських і німецьких неправильних дієслів з зазначенням їх форм Past Simple і Past Participle. Є докладний довідник з граматики англійської мови і лінгвістична гра «Шибениця».

Чіткий і контрастний дисплей Partner EGR530T дозволом 255×160 точок не стомлює очі, що дозволяє легко читати тексти будь-якого обсягу. Про це подбає функція трьох розмірів шрифту. малий,середній і великий. Крім своїх основних функцій, Partner EGR530T володіє і додатковими можливостями. В нього вбудовані годинник, що показують світове час, калькулятор, переклад мір і ваг, а також конвертер валют.

Працює пристрій від 2 батарейок типу ААА. є також USB — минипорт для підключення зовнішнього джерела живлення.

Короткий опис статті: німецько російський словник

Джерело: Англо-німецько-російський словник-перекладач Partner EGR530T

Також ви можете прочитати