Англо-російська.німецько-російський словники Multitran, електронна версія > Робота з Текстом > PRODMAG.

21.07.2015

Замовлення

Форма поставки: Ліцензія

Термін поставки (днів): 2

Мова інтерфейсу: Російська, Англійська

Мультитран — автоматичний словник, призначений для фахівців будь-якого профілю, пов’язаних з обробкою документів англійською, російською, німецькою, французькою, іспанською мовою. Мультитран можна використовувати не тільки для перекладу текстів довільної довжини, переданих з використовуваного Вами текстового редактора, але і для перегляду значень окремих слів і словосполучень. Поставляється словник містить у всіх мовних парах більше 5.000.000 статей з скмистам предметних областях, які можна вибірково використовувати під час роботи. Наявність у тексті запиту невідомих слів не є проблемою, так як Мультитран дозволяє легко додавати у словник нові значення, причому ця процедура не вимагає спеціальних лінгвістичних знань. Особливістю системи є здатність розпізнавати слова у всіх можливих формах не тільки для статей базового словника, але і для будь-яких доданих Вами слів і словосполучень. Таким чином, словник може бути налаштований на будь-яку предметну область, а завдяки можливості формування підрядкового перекладу текст перекладу передається в редактор.

Можливості автоматичного словника Мультитран

 • Оновлення словника через Інтернет.
 • Переклад будь-якої можливої форми слова для російської та англійської мови.
 • Перегляд всіх фраз в словнику, що містять задане слово або групу слів.
 • Перегляд будь-якої з більш ніж 500 тематик словника в алфавітному порядку для російської та англійської мови
 • Автоматичний пошук фраз у тексті запиту. Слова у фразах також розпізнаються в будь-яких можливих формах.
 • Передача в текст редактора не тільки вибраного перекладу окремого слова, але і формування підрядкового перекладу при перекладі блоку тексту.
 • Додавання нових перекладів для існуючих або нерозпізнаних слів і фраз. Нові слова, додані до словника, в подальшому також розпізнаються в будь-яких можливих формах.
 • Легке «навчання» словника будь-якому новому російської або англійської речі (підтримується більше 500 поповнюваних класів для російської мови).
 • Наявність поля коментаря довільної довжини в кожній словниковій статті.
 • » Редагування будь словникової статті, що зберігається в словнику.
 • Можливість видалення словникових статей зі словника.
 • Видача повідомлень, меню і діалогів системи російською або іноземною мовою за вибором користувача.
 • Вибір тематик для перекладу кожним користувачем словника в мережі.
 • Для професійних користувачів Multitran надає широкі можливості імпорту словникових статей з текстових файлів.
 • Для професійних користувачів доступні численні спеціальні режими пошуку і поповнення, що дозволяє за власним бажанням налаштовувати словник.

Всі перераховані режими працюють як для словникових статей, що знаходяться в поставляється словника, так і для статей, доданих користувачем.

Для роботи з системою Multitran потрібно: IBM-сумісний комп’ютер, Windows 95, 98, 2000, NT, XP, Millenium, близько 1 Гб вільного простору на жорсткому диску. Мережева версія програми дозволяє працювати зі словником групі користувачів до декількох сотень людей при збереженні високої швидкості доступу.

Примітка: Вказана ціна на продукт з 1 роком обслуговування.

Короткий опис статті: німецько російський словник Поставка програмного забезпечення для windows, mac os x, linux, софт Англо-російський/німецько-російський словники Multitran — електронна версія Мультитран — автоматичний словник, призначений для фахівців будь-якого профілю, пов’язаних з обробкою документів англійською, російською, німецькою, французькою, іспанською мовою. Мультитран можна використовувати не тільки для перекладу текстів довільної довжини, переданих з використовуваного Вами текстового редактора, але і для перегляду значень окремих програми, програмне забезпечення, софт, windows, mac os x, linux, англо, російський, німецько, словники, Multitran, версія, мультитран автоматичний словник, фахівців, профілю, документів, англійською, російською, німецькою, французькою, іспанською, мовою, використовувати, перекладу текстів, довжини, вами, редактора, перегляду, значень слів, словосполучень, містить, парах, статей, скмистам, час, роботи, наявність тексті, запиту, дозволяє, легко, значення, причому, процедура, що вимагає знань, особливістю, системи, здатність розпізнавати, слова, формах

Джерело: Англо-російський/німецько-російський словники Multitran — електронна версія > Робота з Текстом > PRODMAG.ru: Програми

Також ви можете прочитати