Англо-Російські, Російсько-Англійські словники, англо російський

24.07.2015

Англо-Російські словники, Російсько-Англійські словники

У цьому розділі до вашої уваги пропонуються Англо-Російські, Російсько-Англійські словники. Словники розділу містять більше мільйона слів і словосполучень. Словники містять дуже актуальну на сьогоднішній момент лексику і терміни з різних областей знання, нові слова, які міцно увійшли в англійську мову, а також найбільш уживані ідіоми. Словники розділу включають в себе як слова, наявні в англійських словниках, англомовній літературі, так і вирази, які можна зустріти тільки в живій мові носіїв мови: на телебаченні, в газетах і фільмах.

slovar-vocab.com/. На сайті представлені English-Russian dictionaries. Russian-English vocabularies та інші словники англійської мови.

Англо-Російські, Російсько-Англійські словники, довідники, енциклопедії, Англійський лексикон, Росіяни глосарії, тезаурус, English-Russian vocabularies, Russian-English vocabs, encyclopedias, pocket reference books, handbooks, online electronic dictionaries, glossaries, English lexicon, Russian thesaurus.

Використовуючи книги розділу ви можете перекласти з англійської на російську та з російської на англійську мову не тільки слова і вирази, а так само общеупотребительную англійську і американську лексику, велика кількість спеціальної лексики, фразеології, слова, що з’явилися в сучасній англійській мові за останні десятиліття, географічні назви та імена.

Словники розділу підходять для людей з різним ступенем підготовки. Вони будуть корисні як фахівцям в області англійської мови, так і самостійно вивчають мову. З ними можна переводити з англійської тексти різної складності самої різноманітної тематики. У нас представлені англо-російський бізнес словник, морський, хімічний, інтернет, і інші словники.

Тут зібрані словники найвідоміших і популярних авторів: Шевцова С. В. Мерхелевич Р. В. Хідекель С. С. Мізиніна І. Н. Мізиніна А. В. Мешканців В. В. Бєлінська Н. Мельникова М. В. Шитова Л. Ф, Брускіна Т. Л. Литвинов П. П. Бурова В. І. Литвинов П. П. Корчажкіна О. М. Тихонова Р. М. Васильєв А.с Кортні Р. Мюллер В. К. Шалаєва Р. П. Хаскін В. П. Ушакова О. Д. Рубцова М. Р. Крупнов Ст. Н. Шаталова Т. В. Водичев Е. Р. Модестов В. С. Голденков М. та інші.

Зміст розділу Англо-Російські, Російсько-Англійські словники

Короткий опис статті: словник англійської мови Англо-Російські словники, Російсько-Англійські словники Англо-Російські словники, Російсько-Англійські словники

Джерело: Англо-Російські, Російсько-Англійські словники, англо російський словник, довідники та енциклопедії Онлайн

Також ви можете прочитати