Англо-російський словник ABBYY Lingvo 12

27.07.2015

Програма

Англо-русский словник ABBYY Lingvo 12 — Бувають ситуації, коли дуже важливо знайти максимально точний варіант перекладу. Причому швидко. Десь у цьому світі повинно бути просте рішення. Воно дійсно існує і називається ABBYY Lingvo 12. Це самий повний електронний словник, який містить сучасну лексику з різних тематичних областей, як універсальну, так і спеціальну. Більше ста словників, що входять до складу Lingvo (80% їх видано у 2003-2006 роках), дозволяють отримати детальну інформацію про кожному слові з варіантами значень і прикладами вживання. Це означає, що з допомогою Lingvo ви завжди зможете визначити той єдиний варіант перекладу, який підходить в даному випадку, і виключити ймовірність прикрої помилки.

Основні можливості

  • Collins English Dictionary
  • Авторитетні та сучасні словники
  • Докладний переклад кожного слова з прикладами
  • Переклад по наведенню курсора миші і інші можливості швидкого перекладу
  • Пошук по всьому тексту словників
  • Установка на КПК і смартфони
  • Додаткові безкоштовні словники
  • Новий інтерфейс для відображення результатів перекладу
  • Озвучені іноземні слова

Collins English Dictionary. У склад Lingvo 12 увійшло нове, 8-е видання 2006 року знаменитого тлумачного словника англійської мови Collins English Dictionary. 8th Edition first published in 2006 © HarperCollins Publishers 1979, 1986, 1991, 1994, 1998, 2000, 2003, 2005, 2006. Це багатюще джерело інформації про лексиці англійської мови. Словник містить 120 тис. словникових статей і відрізняється живими і зрозумілими тлумаченнями. Велика кількість прикладів вживання слів і їх поєднань один з одним допомагають зрозуміти нюанси їх використання в мовленні і відчути різні смислові відтінки. З допомогою Collins English Dictionary ви почнете говорити і думати по-англійськи.

Авторитетні та сучасні словники . ABBYY Lingvo 12 «Європейська версія» містить 6 млн. словникових статей в 110 словниках, які ліцензовані у шановних авторів і видавництв («Російська мова», «Руссо», «HarperCollins Publishers» та ін) і є електронними аналогами словників, виданих у паперовому вигляді. Всі ці словники є у складі Lingvo! Фахівці вважають, що словник застаріває в середньому за 5 років, тому що змінюється сама мова. Тому 80% словників, що входять до складу Lingvo 12, — це нові словники (або нові видання вже добре зарекомендували себе старих словників), видані в паперовому вигляді в 2004-2006 роках. Крім того, відділ лексикографів компанії ABBYY веде постійну роботу по оновленню ряду словників, в першу чергу Lingvo Universal. Lingvo Universal — це англо-російський словник загальної лексики об’ємом 100 000 статей, який був грунтовно перероблений і оновлений спільно з видавництвом «Російська Мова» у 2006 році. У словнику з’явилося близько 1 тис. нових слів, а більше 50 тис. словникових статей були істотно перероблені. У словнику з’явилося близько 1 тис. нових слів, а більше 50 тис. словникових статей були істотно перероблені.

Докладний переклад кожного слова з прикладами . Словникові картки Lingvo містять: кілька можливих значень слова, приклади, синоніми, антоніми, транскрипцію і наголоси. Приклади вживання слів у картках взяті з реальних джерел: книг, газет і інших періодичних видань. Крім прикладів, у словникових статтях є синоніми, антоніми та інша довідкова інформація, допомагає точніше зрозуміти зміст вихідного тексту при перекладі, підібрати правильне слово іноземною мовою, зробити свою мову багатше і красивіше.

Переклад по наведенню курсора миші і інші можливості швидкого перекладу . Перегляд новинних сайтів, читання статей або електронних книг, вивчення документів, спілкування в чатах і на форумах — ось далеко не всі ситуації, в яких зручний і корисний цей спосіб перекладу. Не потрібно відкривати словник, достатньо просто навести курсор на незнайоме слово. Поруч з курсором з’явиться спливаюча підказка з коротким перекладом і посиланням на детальну словникову статтю в ABBYY Lingvo. Дана можливість особливо зацікавить тих, хто тільки починає вивчати мову. Можна також отримати швидкий переклад по наведенню миші і натискання однієї з гарячих клавіш (наприклад, Alt або Shift), або викликати детальну словникову статтю по гарячим клавішам Ctrl+Ins+Ins..

Пошук по всьому тексту словників. Потрібне слово або словосполучення може міститися не тільки в заголовках словникових статей (у словнике), але і де-небудь ще в текстах словника, скажімо, у прикладах використання іншого слова. Пошук в Lingvo ведеться за текстами відразу всіх словників і запускається автоматично, якщо слово не знайдено словнике.

Установка на КПК і смартфони . ABBYY Lingvo 12 працює не тільки на настільних комп’ютерах і ноутбуках, а також на КПК, смартфонах і комунікаторах. Мобільна версія словника безкоштовно поставляється в комплекті з основною версією для персональних комп’ютерів. Мобільні пристрої зручні насамперед тим, що вони завжди під рукою. В магазині і в літаку, в ресторані і на виставці, в Європі, Америці, Азії, Австралії чи в Африці — мобільна версія ABBYY Lingvo в будь-який момент готова підказати вам переклад потрібного слова. Словники Lingvo можна поставити на основну карту пам’яті вашого пристрою або на зовнішню – для економії місця. В комплект поставки входять спеціальні компактні словники, займають мало пам’яті і містять найбільш вживану лексику. Можна ставити, які словники будуть використані при перекладі та налаштовувати їх пріоритет. До складу ABBYY Lingvo 12 для Pocket PC тепер входить програма для заучування слів Lingvo Tutor.

Додаткові безкоштовні словники. На сайті Асоціації лексикографів Lingvo www.LingvoDA.ru розміщено понад 130 безкоштовних словників на різних мовах для підключення до Lingvo. Колекція словників включає найрізноманітніші мови та тематики (наприклад, «словник хакерської термінології», «словник скорочень, що використовуються в ICQ», «словник з ортопедії коні», «словник перекладача-синхроніста» та багато інших). Ви можете також створити власні словники для Lingvo з потрібною вам лексикою і опублікувати їх на сайті.

Новий інтерфейс для відображення результатів перекладу. В Lingvo 12 змінено показ результатів перекладу. Результати представлені в одному вікні у вигляді списку словникових карток, знайдених в різних словниках. Права панель забезпечує зручну навігацію по картках з різних словників.

Озвучені іноземні слова. В ABBYY Lingvo 12:

15 000 англійських слів

10 000 німецьких слів

5 000 французьких слів

озвучені професійними дикторами – носіями мови. На відміну від синтезованого звуку, жива мова дійсно допоможе навчитися правильній вимові слів.

Ви можете купити програму з будь-якої точки Росії. т. до. ми здійснюємо доставку по Росії в малі і великі міста.

Крім того, ви можете зв’язатися з нашими фахівцями по багатоканальному телефону: (495) Англо-російський словник ABBYY Lingvo 12
і отримати вичерпну інформацію по цікавить вас програмного продукту, а також зробити Онлайн замовлення через форму відправлення в нашому інтернет магазині.

Короткий опис статті: словник англо-російський, Англо-російський словник ABBYY Lingvo 12 Англо-російський словник ABBYY Lingvo 12

Джерело: Англо-русский словник ABBYY Lingvo 12

Також ви можете прочитати