Англо-російський словник для дітей

05.07.2015

Англо-російський словник для дітей

Вивчати англійську мову діти зазвичай дуже люблять. Особливо — коли їм цікаво. З такими двома книжками-словниками в картинках — цікаво дуже! Можна розглядати і запам’ятовувати нові букви, слова, а потім і цілі фрази.

Такий словник — відмінний подарунок дитині 8-10 років, плюс-мінус.

Веселий англо-російський словник для хлопців і дівчат під редакцією вовченя

Англо-російський словник для дітей
Ніколи ще вивчення англійської мови не було таким веселим і захоплюючим заняттям! Чудовий художник Микола Воронцов намалював надзвичайно смішних героїв, які познайомлять тебе з англійським алфавітом, навчать читати і правильно вимовляти іноземні слова.

Яскраві ілюстрації, цікаві історії, що відбуваються з героями книги, і безліч цікавих ребусів зроблять знайомство з англійською мовою таким приємним і радісним. Для твого зручності у кінці книги наведено повний словник усіх вживані слова з транскрипцією та перекладом.Англо-російський словник для дітей

JUST HAVE FUN.

Таких веселих словників, напевно, ще не було! Книжка дуже піднімає настрій! Малюнки — яскраві, соковиті, дотепні.

Дякую дяді Колі Воронцову! З таким словником мова почне вчити навіть ледачий. Ілюстрації можна розглядати, як веселий альбом!

Це, можна сказати, смішні комікси про вовченя англійською мовою.

До кожного слова наводиться приклад його використання і смішна картинка.

Є й бонус — завдання (лабіринти, кросворди, розмальовки тощо).

Англо-російський словник для дітей
Словник розрахований в першу чергу на дітей 7-9 років, які починають вивчення мови, але мають ще невеликим словниковим запасом. Щоправда, і для дорослих з почуттям гумору така книжка — диво-сувенір!

Англійську мову з гумором і зі смішними ілюстраціями.

Микола Воронцов: Англо-російський словник: 500 слів в картинках

Англо-російський словник для дітей
Ще один цікавий варіант словника, з малюнками Воронцова. Правда, книгу треба заздалегідь переглянути — є неточності. Для дитячого словника не критично, але тим не менш.

Щоб вільно спілкуватися в Англії та Америці, Індії і Австралії, на уроках і вдома, — 500 найбільш популярних англійських слів в 500 найсмішніших ілюстраціях дяді Колі Воронцова.

Слова забезпечені перекладом і транскрипцією, прикладами вживання в реченні. Високий результат запам’ятовування гарантований. Тому що ви знову і знову будете із задоволенням розглядати цю книгу.

Присутні не тільки слова, але і прості фрази — смішні підписи під картинками. Радують транскрипції. Англо-російський словник для дітей

На жаль, сюди закралися неприпустимі для таких видань помилки. Наприклад, Castle — це все-таки замок, а ніяк не палац. І flu — це зовсім не муха. Шкода, що таку чудову книгу доводиться правити.

Формату А4, яскрава книжка, у відмінному щільному глянсовому палітурці, на гарному щільному папері, багато ілюстрацій. І яких ілюстрацій! Кожне слово — це майже карикатура. 500 чудово проілюстрованих найбільш вживаних слів з транскрипцією і прикладом вживання в реченні.

Кажуть, є неточності зі знаками пунктуації та транскрипцією, на жаль. Це, звичайно, великий мінус видання.

Оцінка: 5 5

Короткий опис статті: англо-російський словник Вивчати англійську мову діти зазвичай дуже люблять. Особливо — коли їм цікаво. З такими двома книжками-словниками в картинках — цікаво дуже! Можна розглядати і запам’ятовувати нові букви, слова, а потім і цілі фрази. Ніколи ще вивчення англійської мови не було таким веселим і захоплюючим заняттям! Чудовий художник Микола Воронцов намалював надзвичайно смішних героїв, які познайомлять тебе з англійським алфавітом, навчать читати і правильно вимовляти іноземні слова. книга, словник, підручники, ігри для дітей, улюблені іграшки, англійська мова, іграшки в подарунок книги англійською

Джерело: Англо-російський словник для дітей

Також ви можете прочитати