Англо-російський словник Partner З-4ER eBook

08.07.2015

Англо-російський словник Partner З-4ER eBook

Компанія HTC, світовий лідер в галузі інноваційних технологій і дизайну мобільних пристроїв, оголошує про випуск HTC One max. Новинка демонструє всі переваги флагманського апарату HTC One, відрізняється великим екраном і низкою передових технологій. З новою функцією Fingerprint Scan користувачі отримують більш потужний і зручний в повсякденному використанні смартфон. Визнані HTC BlinkFeed™, HTC Zoe™ і HTC BoomSound™ в поєднанні з оновленим інтерфейсом HTC Sense 5.5 пропонують нові розширені можливості.

5,9-дюймовий екран full HD1080p смартфона HTC One max ідеальний для перегляду фотографій, відеороликів і фільмів. Ефективність новинки забезпечує чотирьохядерний процесор Qualcomm® Snapdragon™ 600 з частотою 1,7 ГГц. Завдяки йому користувачі отримують відмінну продуктивність, плавне відтворення відео і відмінний звук. Чи дивитеся ви відеоролики в HD-якості, ви граєте в ігри або знайомитеся зі свіжими новинами онлайн – HTC One max порадує вас відмінним звуком, чіткою картинкою і тривалою роботою від батареї.

Вбудовану пам’ять об’ємом 16 ГБ можна розширити завдяки слоту для карт пам’яті microSD™ до 64 ГБ, а також за рахунок безкоштовного онлайн-сховища Google Drive значним об’ємом 50 ГБ. Така можливість надається тільки власникам HTC One max .

Великий вбудований акумулятор ємністю 3300 маг гарантує, що висока продуктивність буде підтримуватися протягом тривалого часу. Навіть найактивніші користувачі HTC One max зможуть переконатися, що він здатний впоратися з поставленим завданням. Спеціальний додатковий аксесуар — чохол HTC Power Flip Case – містить додаткову батарею ємністю 1150 маг, яка ще більше збільшує час автономної роботи пристрою.

Інформація взята з офіційне сайту.

Короткий опис статті: російський словник Англо-російський словник Partner З-4ER eBook Англо-російський словник Partner З-4ER eBook

Джерело: Англо-русский словник Partner З-4ER eBook

Також ви можете прочитати