Англо-російсько-англійський словник загальновживаної лексики Polyglossum

06.07.2015

Англо-російсько-англійський словник загальновживаної лексики Polyglossum

Англо-російсько-англійський словник загальновживаної лексики Polyglossum

Файл словника: stud.pg32 (1 002 456 байт, в архіві 747Kb)

Електронна версія словника Polyglossum підготовлена на базі поліграфічного видання 1999-2000 роки «Універсальний Англо-російський і Російсько-англійський словник з граматичним додатком » (678 стор.), випущеної тиражем 50 000 примірників який практично моментально був розпроданий, т. к. в категорії словників такого обсягу цей словник виявився найбільш вдалим і з точки зору ціна-якість і, т. к. включав найбільш сучасну лексику, відібрану за частотним принципом хорошими фахівцями, цей англо-російсько-англійський словник також включає сучасну обігову лексику, яка не відображена у інших англо-російсько-англійських словниках такого класу.

Цей словник включає крім лексики навчальних програм шкіл і нелингвистических вузів, також сучасний сленг, молодіжний жаргон, розмовну лексику, мову вулиці, знижену лексику і вирази (що раніше не практикувалося в словниках такого обсягу).

Електронна версія цього Англо-російсько-англійського словника Polyglossum містить велику кількість прикладів використання слів у сучасній мовній практиці як англійської, так і російської мов; фразеологізмів, стійких та ідіоматичних сполучень.

За рахунок нових пошукових можливостей версії словника Полиглоссум / Polyglossum можливий пошук не тільки по заголовках статей (за словами і виразами), але і за всіма словами, які входять в склад фраз, виразів і прикладів використання слів.

Словник охоплює пласт лексики, необхідний у вузі і школі, тобто має універсальний характер і може бути розрахований на найширші кола користувачів, у т. ч. туристів, студентів, школярів та осіб, що вивчають німецьку чи російську мову.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ:Все, що купили цей словник, можуть у подальшому придбати Англо-російсько-англійський Великий общелексический словник для Polyglossum доплативши лише різницю в ціні (тобто зі знижкою в розмірі ПОВНОЇ ціни Англо-російсько-англійського словника загальновживаної лексики). [На першу сторінку ] [утримування замовлення («кошик покупця») ] [Зв’язок з видавництвом ]

Для того, щоб бачити інформацію про способи отримання словників, дозвольте в барузере JavaScript (виконання сценаріїв)

Короткий опис статті: словник англо-російський

Джерело: Англо-російсько-англійський словник загальновживаної лексики Polyglossum

Також ви можете прочитати