Антоніми в англійській мові

17.06.2016

англійська мова безкоштовно
Антоніми в англійській мові

Антоніми (antonyms) – це слова, які мають протилежне значення. Наприклад, гарячий – холодний, ранок – вечір, повільний – швидкий і т. д. При вивченні російської мови в шкільній програмі антонимам виділяється деякий час.

В англійській мові також є антоніми, тобто слова з протилежним змістом. Як правило, при вивченні мови в школі або інституті не завжди приділяється увага антонимам. Це легко пояснюється, адже людина, яка вивчає російську мову в школі і знає визначення слова «антоніми», може самостійно знайти такі пари слів.

Однак, на наш погляд, найбільш популярні і часто вживаються антоніми можна виділити в окрему групу для вивчення англійських слів. Адже всі ми знаємо, що краще вчити слова групами. Тобто коли слова якимось чином пов’язані між собою.

Безумовно, наведена нижче колекція англійських антонімів не претендує на повноту. Можна навести крім цих прикладів ще сотні інших антонімів. Але ми постаралися зібрати невеликий англійський словник антонімів. Для зручності вивчення слова антоніми не тільки написані, але і зроблені у вигляді табличок, які можна роздрукувати і взяти з собою.

Антоніми в англійській мові

empty – full

порожній – повний

difficult, hard – easy

важкий – легкий

different – the same, similar

Короткий опис статті: словник англійська Антоніми (antonyms) – це слова, що мають протилежне значення антоніми, англійські антоніми, словник англійських антонімів, antonyms

Джерело: Антоніми в англійській мові

Також ви можете прочитати