• Англо-російський словник

  Аракин Ст.: Англо-російський словник близько 40000 60000 слів і словосполучень.

  26.07.2015

  Календар подій
  Інтернет-магазин «Меломан»

  Інтернет-магазин Meloman.kz — це вигідні ціни більш ніж 80 000 найменувань товарів, що включають в себе асортимент ще двох напрямків холдингу «Меломан» — гіпермаркету товарів для ремонту, будинки та дачі komfort.kz і магазину дитячих товарів marwin.kz .

  Оформляйте в одному замовленні всі покупки: книжкові новинки, блокбастери на DVD або Blu-ray, найкращі канцелярські приналежності і музику на CD, MP3, вінілі, відеоігри, ігри на PC, ігрові консолі PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 і багато іншого.

  Користуйтеся привілеями бонусної програми. Сьогодні бонусний клуб — це більше 70 000 власників карток. Збирайте і витрачайте бонуси при покупках в meloman.kz і marwin.kz, так і у всіх роздрібних магазинах «Меломан», MARWIN і «Комфорт».

  Інтернет-магазин meloman.kz працює 24 години на добу, 7 днів в тиждень, без перерв і вихідних. Користуйтеся послугами цілодобового call-центру або замовляйте дзвінок з сайту у будь-який зручний час. Товари можна придбати за телефоном: 8 800 080 5900.

  Робіть покупки не виходячи з дому і офісу. У нас велика мережа пунктів видачі товарів по всьому Казахстану, ви можете забрати ваше замовлення самостійно або оформити доставку кур’єром або поштою.

  Торгова мережа «Меломан» представлена більш ніж 30-ма магазинами в кожному великому місті по всій території Республіки Казахстан: Алмати, Астані, Атирау, Актау, Актобе, Зыряновске, Караганді, Костанаї, Павлодарі, Семеї, Тараз, Уральську, Усть-Каменогорську і Шимкенті.

  Купуйте товари онлайн або заходьте в комфортні та зручні магазини, а дружні і уважні консультанти допоможуть вам у виборі.

  Інтернет-магазин Meloman.kz належить холдингу «Меломан», діяльність якого пов’язана з продажем і розповсюдженням контенту домашніх розваг (DVD, книги, музика, ігри), електроніки та дитячих товарів на території Республіки Казахстан.

  Короткий опис статті: англо-російський словник
  Купити «Аракин Ст.: Англо-російський словник близько 40000 60000 слів і словосполучень» в інтернет-магазині Marwin.kz. Тел: 8 (800) 080-59-00. Доставка по всьому Казахстану, гарантія, кращі ціни!
  Аракин Ст.: Англо-російський словник близько 40000 60000 слів і словосполучень

  Джерело: Аракин Ст.: Англо-російський словник близько 40000 60000 слів і словосполучень / Meloman.kz

  Також ви можете прочитати