Аудіо уроки англійської для початківців, швидкий ефект

20.02.2017

Аудіо уроки англійської для початківців: мої результати

Дата публікації: 2015-04-09

Всім здрастє! Уявіть, що вже через місяць ви будете розпізнавати на слух найбільш уживані англійські фрази (круто, да?), і в цьому вам допоможуть аудіо уроки англійської для початківців. Сьогодні я хочу поділитися з вами своїми відчуттями від прослуховування аудіо уроків Пимслера, які ідеально підходять всім починаючим вивчати англійську.

Аудіо уроки англійської для початківців, швидкий ефект

4) У додатках є матеріали для читання

У цій статті:

Як я займаюся з цим уроків

Спочатку мене трохи лякало таке велике кількість уроків — цілих 90! Якщо слухати регулярно, по одному уроку на день, на це піде цілих три місяці! Мене ця цифра трохи бентежила, так як у моїх планах не було закладено витрачати стільки часу на прослуховування аудіо, мені хотілося рухатися далі і як можна швидше.

Але потім я подумала, що час, скільки б не було потрібно на прослуховування уроків, все одно пройде, так нехай я досягну своєї мети пізно, ніж взагалі ніколи. Краще планомірно слідувати плану вивчення англійської. чим взагалі не слідувати.

Я почала слухати аудіо уроки по мірі можливості: по одному, два йди навіть 6 уроків на день. На що я орієнтувалася?

Насамперед, на свої відчуття: якщо матеріал йде легко і є час, значить можна прослухати ще. Якщо я відчувала, що матеріал починає засвоюватися з працею після декількох уроків, значить пора припиняти.

Аудіо уроки англійської для початківців, швидкий ефект

Спочатку я слухала уроки запоєм, вони здавалися мені легкими (місцями навіть занудними), весь матеріал засвоювався мною без праці. Але далі стало помітно складніше, почали з’являтися нові слова, звороти і прийоми. Все це вимагало підвищеної уваги і зосередженості.

Якщо раніше я могла слухати урок і паралельно займатися якоюсь справою, то тепер це стало просто неможливим, уроку потрібно було присвячувати всю свою увагу.

Зізнаюся, з-за складності сприйняття мені захотілося уроки кинути, і я забула про них на кілька днів. Так, напевно, у кожного так з’являлися занедбані справи. Плюс до цього мене бентежив той факт, що ти губишся в кількості уроків, здається, що вони вже ніколи не закінчаться, а це ніяк не сприяє поверненню ентузіазму. Тому я придумала таку річ.

Що потрібно, щоб не кинути заняття

Я вирішила надати урокам графічний вигляд, щоб можна було оцінити, наскільки я просунулася, і скільки мені залишилося ще.

У звичайному зошиті я накреслила сітку. Кожна заштрихована клітинка символізує прослуханий урок. Таким чином, я можу стежити за тим, наскільки далеко я просунулася. І коли бачиш, скільки вже зроблено роботи, кинути це заняття анітрохи не хочеться.

Як я рекомендую слухати уроки

Я рекомендую робити ставку на якість. Давайте я поясню, що я маю на увазі.

Уроки Пимслера можна прослухати і не отримати від них ніякого толку, тільки витратите час. Це не зомбують записи, які можна слухати в сні, як це робив Гомер в одній із серій Сімпсонів.

Аудіо уроки англійської для початківців, швидкий ефект

Ви отримаєте належний результат при певних зусиллях. Тобто, диктор говорить пропозицію по-російськи, після чого слід пауза, і вам потрібно встигнути скласти його по-англійськи і вимовити вголос, до того, як диктор скаже англійський варіант.

У першій частині курсу Пимслера уроки досить прості і у мене практично завжди виходило швидко скласти пропозицію по-англійськи. Але потім матеріал трохи ускладнився, і я перестала встигати за диктором. І чим далі, тим гірше.

Тому я звільнилася від усіх справ, зосередилася на уроці, і якщо мені було потрібно додатковий час для складання пропозиції і його промовляння вголос, я ставила запис на паузу, проговаривала пропозицію і тільки потім включала запис знову, щоб перевірити правильність.

Так, так на опрацювання одного уроку йде більше часу, зате заняття виходить більш ефективним. А тепер давайте я вам розповім, які результати я вже відчула за час вивчення.

Мої результати і враження

По-перше, я почала більше розуміти англійську мову. Сморю фільм і мимоволі вихоплюю фрази англійською, а не російською. І це відбувається само собою, що дуже мене радує.

По-друге, в курсі вивчаються і відточуються обертів, про яких рідко де пишуть, але, як я розумію, часто вживаються в розмовній мові американцями, що нам дуже потрібно.

по-третє, всі ці обороти намертво закріплюються в голові. Курс трохи нудний, все повторюється по сто тисяч раз і НЕ запам’ятати таку дуже складно. Для мене, новачка, це те, що треба.

На даний момент я прослухала 55 уроків. Непогано, як я вважаю.

Слухати уроки цього, звісно, не достатньо. Тому я потроху переглядаю 16 уроків з граматики (зараз переглянула рівно половину), це дозволяє укласти в голові основні правила граматики.

Після того, як цей матеріал буде вивчений, я перейду до наступного. Це буде обов’язково: читання, перегляд відео з англійськими титрами і живе спілкування. І я обов’язково буду писати про всі матеріали, які я буду використовувати. Щоб нічого не пропустити, обов’язково підписуйтесь на оновлення. будемо займатися разом.

Аудіо уроки англійської для початківців від Пимслера дуже мені допомагають. А чи є англійські аудіо уроки, які допомогли вам або, може бути, здалися вам цікавими? Напишіть мені в коментарях, тому що після Пимслера потрібно буде слухати щось ще, і мені б хотілося, щоб це було щось менш нудне і більш сучасне. А в мене на сьогодні все, спасибі за увагу і до швидких зустрічей!

Короткий опис статті: аудиоуроки англійської мови mp3 З аудіо уроків почати новачку, щоб швидко покращити свій рівень. Мої результати після регулярного прослуховування.

Джерело: Аудіо уроки англійської для початківців, швидкий ефект

Також ви можете прочитати