Аудіо уроки англійської мови для початківців

15.06.2016

100 аудіо уроків англійської

Всім привіт! Для початківців вивчати англійську мову дуже важливо навчитися сприймати англійську мову на слух, так як, не розібравшись з промовою носіїв, неможливо зрозуміти сенс сказаного носієм. А якщо ви не будете розуміти, про що говорить співрозмовник, то ви не зможете вивчити мову. Тому сьогодні ми розпочинаємо серію з: 100 аудіо уроків англійської мови для початківців, в яких будете розглядатися і озвучуватися базова лексика для розмовної англійської. Цей курс ви можете прослухати онлайн абсолютно безкоштовно.

100 уроків англійської мови

Також важливо і правильне вимова для початківців. Легше відразу вивчити і натренувати, як правильно вимовляється те чи інше слово, ніж потім переучуватися. Цьому завданню також чудово відповідають наші 100 уроків для початківців, так як англійська в аудіо форматі дозволяє не тільки слухати англійську мову, але й тренувати власну вимову для повноцінне розмови з носіями.

Крім того, уроки англійської мови для початківців в аудіо форматі – це дуже зручно і практично. Досить завантажити аудіо файл на телефон, диск або флеш-карту, або просто зайти на наш сайт і прослуховувати аудіо уроки онлайн безкоштовно, коли вам зручно. У метро, на роботі, займаючись домашніми справами, приймаючи ванну, готуючи вечерю, можна вчити англійську мову, а наші 100 аудіо уроків англійської мови для початківців допоможуть вам в цьому.

Аудіо уроки англійської мови

100 аудіо уроків англійської мови – це приблизно 3-4 місяці щоденних онлайн занять англійською мовою безкоштовно. Таким чином, у вас буде можливість за досить короткий термін вивчити базову лексику для розмовного рівня володіння мовою. Звичайно, вам доведеться займатися, як мінімум 5 разів на тиждень, і кожен день не просто прослуховувати один із 100 уроків, а повністю його освоювати, тобто завчити слова і фрази, їх переклад і навчитися правильно їх вимовляти.

Аудіо уроки англійської мови

Тому з повною серйозністю поставитися до цього невеликого курсу розмовної англійської і, запасаючись терпінням і мотивацією, приступайте до покроковим занять. Які ми надаємо безкоштовно. Якщо ви хочете добитися результату і оволодіти всією лексикою курсу, то займайтеся регулярно, не давайте собі послаблень і намагайтеся щодня виконувати програму максимум для того, щоб вивчити мову. Тільки тоді наші 100 лекцій будуть ефективними і результативними.

Для початку прочитайте всі вирази, вникаючи в суть кожної фрази, уточніть переклад, якщо необхідно. Після цього приступайте до прослуховування аудіо запису, де професійний диктор озвучує лексичний склад кожного з 100 аудіо уроків англійської мови для початківців. Намагайтеся повторювати всі слова за носієм, максимально точно відтворюйте кожен звук і інтонацію, щоб поставити правильну англійську вимову.

Якщо ж ви все таки помітите, що у вас не виходить безкоштовно поставити вимову всіх слів або якогось окремого звуку, то зверніться за порадою до хорошого репетитора. Якщо ви будете володіти лексикою, то приватний викладач всього за кілька занять зможе допомогти вам усунути проблеми з артикуляцією англійських звуків. Тому головний упор робіть на прослуховування з метою навчитися сприймати англійську мову на слух.

Слухати онлайн 100 уроків англійської мови

За хороший курс розмовної англійської, дуже часто, необхідно заплатити кілька тисяч рублів. Але у вас, шановні читачі, є унікальна можливість почати вивчати англійську онлайн прямо зараз, причому абсолютно безкоштовно! Все, що від вас потрібно – це бажання вчитися і готовність щодня працювати над собою, змушувати себе вивчати багато слів навіть тоді, коли вам цього бажати зовсім не хочеться.

Короткий опис статті: уроки англійської 100 аудіо уроків з англійської мови для початківців слухати онлайн безкоштовно. Уроки англійської в аудіо форматі для початківців вивчати мову

Джерело: Аудіо уроки англійської мови для початківців

Також ви можете прочитати