Батько Гульдиры Сакеновой зажадав покарати вбивць доньки

08.07.2015

Категорія: Новини Казахстану | Переглядів: 896 | автор: akimaltyn | 29-01-2014, 19:20 | Коментарів ( 0 ) | Друк

Батько Гульдиры Сакеновой зажадав покарати вбивць доньки
В Актобе судять коханців, які в жовтні минулого року по-звірячому вбили 15-річну школярку. В минулому році ця історія потрясла всю країну. Сергій Наумцев і Вікторія Савич заманили Гульдиру Сакенову на знімну квартиру. Над восьмиклассницей всю ніч жорстоко знущалися, а потім дівчину задушили. Щоб «замести» сліди злочинці упакували тіло в дорожню сумку і викинули біля під’їзду. І ось сьогодні в суді затвердили список присяжних. Правда, пресі за процесом спостерігати не вдасться — засідання буде закритим.

Але журналістам вдалося поговорити з батьком Гульдиры Сакеновой. Убитий горем, він вперше погодився говорити про тієї моторошної ночі.

«Вони знали, що доведеться нести відповідальність, тому вони вирішили приховати сліди. Вона все дивилася, допомагала. Вона її мила. Рот мила милом, тому що вона вкусила. Нігті обрізали. Під нігтями вичистили. Повністю обмили з ніг до голови», — розповів Амангельди Сакенов.

Сакенов впевнений, що його дочка вбив саме 21-річний Сергій Наумцев. До речі, саме підсудний наполіг на суді присяжних.

«Йому дозволялося, усе дозволялося. Він у цій справі голова. Він у цій справі мозок. Вона просто, як кажуть, проста сільська дівчина, яка потрапила під вплив», — висловив думку потерпілий.

Але рідні підсудних, як і раніше наполягають на їх невинності. Батько Гульдиры вже заявив, що буде домагатися максимального покарання для Сергія Наумцева і Вікторії Савич.

Після страшної трагедії батьки восьмикласниці вирішили змінити місце проживання. Вони переїхали в Актау: занадто багато нагадує тут про дочку. Тепер Амангельди Сакенов знову повернувся в Актобе. Він має намір брати участь у всіх судових засіданнях без винятку.

Короткий опис статті: словник казахсько російська В Актобе судять коханців, які в жовтні минулого року по-звірячому вбили 15-річну школярку, повідомляє КТК. В минулому році ця історія потрясла всю країну. Сергій Наумцев і Вікторія Сергій, країну потрясла, історія, Наумцев, Вікторія, Гульдиру, заманили, Савич, минулому, повідомляє, жовтні, які, коханців, судять, минулого, по-звірячому, школярку, річну, вбили

Джерело: Батько Гульдиры Сакеновой зажадав покарати вбивць доньки

Також ви можете прочитати