Базовий словник, тематичний аудіо словник і текст англо-російський і російсько-англійськи .

17.07.2015

Аудіо Словники.

«Базовий словник» надає собою текстову і аудіо версії російсько-англійського словника на 10,5 тис. найбільш поширених і корисних слів. Він є стрижнем однойменного курсу занять на AngloNet. Словник має тематичну структуру і розбивки слів на рівні складності: початковий (1-3 тис. слів по популярності), Intermediate (4-6 тис. слів), Upper-Intermediate (7-9 тис. слів), Advanced (10-11 тис. слів). Освоєння перших трьох груп (1-9 тис. слів) призводить до навичкам сильного розмовного рівня володіння англійською мовою (вільний). Реальна кількість англійських слів до запам’ятовування істотно менше, багато слова повторюються через багатозначності одного англійського слова або через утворення різних частин мови від одного кореня. Слова рівня Advanced корисні для ознайомлення, але не обов’язкові до запам’ятовування.

Слова всередині кожної Підтеми упорядковані за більш дрібним групам Рубриками. Якість запису хороше.

Все складається з близько 130 файлів, тривалістю 20 годин.

Порада: для зручності перед прослуховуванням файли необхідно згрупувати в окремі папки, або формувати папку за рівнем складності, при цьому відбираючи цікавлять Вас рубрики; або створювати папку з усіма словами відносяться до потрібної рубрики, т.е. з чотирма рівнями складності/популярності.

Фільтруючи і сортуючи файл в Excel полярності або Рубриками, можна добитися потрібного кількості й порядку слів, наприклад, такого ж як при прослуховуванні аудіо. Після чого зручно звіряти аудіо та текстовий варіант.

В цьому Блозі детально описано, як потрібно вчити слова. Хоча в цілому це інтуїтивно зрозуміло.

Аудіо файли ОЗВУЧЕНОЮ версією словника (те ж саме що і в архівах, але окремими mp3-файлами). Під кожною посиланням близько 30 файлів за темами.

Рівень Advanced (не потрібен для Розмовного рівня)

Посилання для скачування:

1) Текстова версія — файл в Excel (google docs) — зверніть увагу на можливості фільтра, друку, завантаження на комп’ютер. Файл впорядкований також як аудіо. Щоб редагувати файл скачайте його собі на комп’ютер або залийте на свій акаунт Google docs. Запасна посилання.

2) Файл запоминалка Excel (google docs) — зверніть увагу на зручну можливість запам’ятовувати слова вона описана в спеціальній інструкції (всередині файлу). Щоб редагувати файл скачайте його собі на комп’ютер або залийте на свій акаунт Google docs. Запасна посилання.

Примітка: На жаль поки немає програми для IPad/IPhone, що дозволяє редагувати фільтри у файлах Excel. Тому для запам’ятовування слів на цьому пристрої потрібно користуватися спеціальною програмою. або відкривайте файл через google docs. Якщо Вас не влаштовує процес запам’ятовування слів в Excel, то у відповідному розділі сайту, Ви зможете знайти багато різних програм допомагають запам’ятовувати слова або фрази. Крім цього, ми актвино працюємо над тим, щоб реалізувати зручний інтерфейс із запам’ятовування слів прямо на сторінках сайту AngloNet.ru

3) Текстовий варіант словника в pdf (google docs). Слова упорядковані також як і всередині кожного аудіо файлу. Загальний розмір 144 аркуша. Рекомендується друкувати у режимі «2 листа на сторінці, на обох сторонах паперу». Запасна посилання pdf.

4) Аудіо файли в вигляді архівів для швидкого скачування:

Рівень 4 (не потрібен для Розмовного рівня)

Короткий опис статті: англо-російський словник AngloNet.ru – все найкорисніше для вивчення англійської мови абсолютно безкоштовно. Онлайн курси навчання, уроки, тести, бібліотека матеріалів, аудіо словники, аудіо, відео, підручники. Аудіо Словники, Скачати безкоштовно англійською, Audio Slovari

Джерело: Базовий словник — тематичний аудіо словник і текст англо-російський і російсько-англійськи | Завантажити безкоштовно англійська мова

Також ви можете прочитати