Біблійні словники онлайн, JesusChrist.ru сервер християнського спілкування і знайомств, Ісус Христос .

14.07.2015

біблійні словники

Введіть слово або частину слова для пошуку в біблійних словниках. Наприклад, пошук за словом «Ісус» знайде не тільки Ісуса Христа, але й Ісуса Навина, і Вариисуса.

encycl.yandex.ru

Пошук у Біблійній енциклопедії Брокгауза (вона доступна в програмі «Цитата з Біблії», у розділі «Софт-тварини» на нашому сайті). Пошук онлайн наданий місією «Світло на Сході»:

по буквах
детальніше про біблійних словниках

Про біблійному словнику В. П. Віхлянцева:

Містить понад 4500 слів. Включає в себе таблиці і коментарі, а також пояснення давньоруських слів.

Володимир Петрович Вихлянцев працював над Біблійним словником майже постійно, іноді вдень і вночі з 1984 по 1994 роки. Робота над Біблійним словником була цілим комплексом робіт. В. П. Вихлянцев навіть зробив (в ті ж роки!) свою спробу виправити існуючий переклад Біблії, для чого почав писати новий текст з великою кількістю посилань і пояснень з вже майже готового Біблійного словника, але спромігся тільки 30 глав книги Буття і зрозумів, що це надзвичайно важка робота і до того ж поки на неї немає Божого благословення. Двічі набирався весь Біблійний словник (560 сторінок) на друкарській машинці і в третій раз набрав його з усіма накопиченими останніми виправленнями в 1993 році вже на комп’ютері. (детальніше )

Про словника-енциклопедії архімандрита Никифора:

В нашому сервісі представлений повний текст в сучасній орфографії «Ілюстрованої повної популярної біблійної енциклопедії» архімандрита Никифора, вийшла в світ у 1891 році. 4574 статті. Словник буде корисний історикам, дослідникам релігії і просто всім, хто цікавиться цими питаннями.

Про тематичному словнику NIV від IBS:

Організація International Bible Society люб’язно надала даний словник спеціально для проекту Библиология і програми «Цитата з Біблії». Словник являє собою деяку комбінацію між словником-тлумаченням і симфонією по Біблії. За ключовим термінам Біблії наводяться посилання, де зустрічаються ці терміни, або посилання на місця, що пояснюють ту або іншу біблійну концепцію.

Короткий опис статті: словники Біблійні словники онлайн Біблійні словники онлайн Біблія, Ісус Христос, Бог, Євангеліє, християнський сайт, християнські новини, християнський чат, християнський форум, християнський софт, християнський каталог посилань, духовний хліб, християнська бібліотека, християнські книги, iisus.ru, iisus, freeware, software, Цитата, комп’ютерні програми, щоденне читання, музика, пісні, midi

Джерело: Біблійні словники онлайн — JesusChrist.ru — сервер християнського спілкування і знайомств — Ісус Христос . ру

Також ви можете прочитати