Чудові компютерні програми для вивчення англійської мови

20.02.2017

Чудові комп’ютерні програми для вивчення англійської мови

4.15 (83.08%) 26 votes

Ми щодня користуємося комп’ютерними програмами, запускаючи Windows, відкриваючи текстовий редактор, прослуховуючи музику або ж гортаючи веб-браузер. Сучасні програми надають людині практично необмежені можливості.

Чудові компютерні програми для вивчення англійської мови

І сьогодні ми хочемо розповісти про те, де знайти кращі програми для вивчення англійської мови для початківців на комп’ютері і як ними користуватися.

Універсальні програми для кожного

Lingualeo

1. Lingualeo — ця програма навчання англійської мови є однією з кращих не тільки на ПК, але і для планшета. Для роботи з уроками вам потрібен або комп’ютер з доступом в мережу, або телефон/планшет.

Вправи на сайті представлені у вигляді ненав’язливих і простих ігор, які розвивають ваші знання в англійській граматиці, фонетиці, листі, вимові і т. д. Більшість уроків є безкоштовними. Однак щоб пройти весь курс, необхідно завести недорогий платний аккаунт.

Чудові компютерні програми для вивчення англійської мови

Переваги Lingualeo:

— Унікальна система, яка автоматично визначає ваш рівень англійської, а також виявляється всі слабкі і сильні сторони, будь то граматика або вимова;

— Програма автоматично підбирає для вас найбільш оптимальну програму навчання;

— Унікальна і дуже весела система мотивації, яка не дає вам зупинятися на досягнутому;

— Приємна система бонусів у вигляді призових уроків і преміум-акаунтів.

Дані комп’ютерні програми для вивчення англійської мови безкоштовно допоможуть розширити ваш кругозір і розвинути навички англійської мови.

Duolingo

2. Duolingo — ця програма допоможе вам вивчати англійську, німецьку, французьку, іспанську, італійську і навіть португальська мови.

За допомогою сервісу ви можете почати вчити англійську з нуля і аж до просунутого рівня.

Чудові компютерні програми для вивчення англійської мови

Переваги Duolingo:

— Тренування граматики і фонетики в рівній мірі;

— Практика читання, аудіювання і навіть листи;

— Можливість установки програми на ваш телефон або планшет;

— Програма абсолютно безкоштовна.

програма Призначається для вивчення слів англійської мови для дітей, а також для дорослих.

LingQ

3. Ресурс LingQ має величезну базу прихильників по всьому світу, в тому числі і Росії. Дана програма являє собою онлайн бібліотеку, яка включає сотні відео і аудіо уроків з англійської та інших мов.

LingQ — це програма для вивчення англійських слів на комп’ютер, а також на Android і iOS. Тому ви завжди можете вчити англійську за допомогою вашого телефону, перебуваючи в подорожі або на роботі.

Однак у безкоштовної версії програми не так багато уроків і інші курси доведеться все-таки придбати, якщо ви плануєте навчатися серйозно.

Чудові компютерні програми для вивчення англійської мови

Переваги LingQ:

— Велика база аудіо та відеоматеріалів;

— велика спільнота людей, які із задоволенням допоможуть вам у вивченні англійської;

— Невисока ціна за передплату (всього $10 в місяць).

+ DP +

4. + DP + — не дуже поширена програма для вивчення англійської, розроблена російським викладачем. Тим не менш, багато хто відгукуються про неї, що це краща програма для вивчення англійської мови для початківців.

Сервіс є безкоштовним на даний момент і знаходиться у відкритому доступі. На сторінці автор розповідає про програму більш докладно, а також надає інструкцію по установці.

Чудові компютерні програми для вивчення англійської мови

Переваги програми + DP +:

— Тренажери граматики, мовних навичок, фонетики;

— Розвиток словникового запасу;

— Безліч аудіоматеріалів;

— Вбудований словник;

— Програма поширюється безкоштовно.

Такі безкоштовні навчальні програми з англійської мови для початківців, як + DP + є класичними і чудово сприймаються російськомовними користувачами.

Skyrock

5. Skyrock — це відмінна програма для навчання англійській мові для дітей і початківців. Творці сервісу придумали чудовий альтернативний спосіб вивчення англійської та інших мов, який представлений на ресурсі.

Це доступна і проста система вивчення іноземних мов, що грунтується на 3 принципах: вчитися за допомогою носіїв мови, навчатися за допомогою оригінальних матеріалів, вчитися безкоштовно.

Сайт виконаний в приємному стилі і в дуже зручному інтерфейсі. Усі вправи включають аудіо підказки і картинки. Крім того, ви можете коригувати чужі тексти, а також відправляти на перевірку.

Недоліком є мала кількість матеріалів, а також платний доступ до закритого контенту.

Чудові компютерні програми для вивчення англійської мови

Переваги Skyrock:

— Дивовижна програма для тренування і вивчення англійської мови разом з її носіями;

Короткий опис статті: вивчення англійської мови аудіо завантажити безкоштовно Програми для комп’ютера мають найрізноманітніше призначення. але чи знаєте ви, що багато програм можуть допомогти вам у вивченні англійської. Які програми для цього є і їх головні переваги? кращі програми для вивчення англійської мови для початківців, програма навчання англійської мови, комп’ютерні програми для вивчення англійської мови безкоштовно, програма для вивчення слів

Джерело: Чудові комп’ютерні програми для вивчення англійської мови

Також ви можете прочитати