• Різне

    Чудові компютерні програми для вивчення англійської мови

    20.02.2017

    Чудові комп’ютерні програми для вивчення англійської мови

    4.15 (83.08%) 26 votes

    Ми щодня користуємося комп’ютерними програмами, запускаючи Windows, відкриваючи текстовий редактор, прослуховуючи музику або ж гортаючи веб-браузер. Сучасні програми надають людині практично необмежені можливості.

    Чудові компютерні програми для вивчення англійської мови

    І сьогодні ми хочемо розповісти про те, де знайти кращі програми для вивчення англійської мови для початківців на комп’ютері і як ними користуватися.

    Універсальні програми для кожного

    Lingualeo

    1. Lingualeo — ця програма навчання англійської мови є однією з кращих не тільки на ПК, але і для планшета. Для роботи з уроками вам потрібен або комп’ютер з доступом в мережу, або телефон/планшет.

    Вправи на сайті представлені у вигляді ненав’язливих і простих ігор, які розвивають ваші знання в англійській граматиці, фонетиці, листі, вимові і т. д. Більшість уроків є безкоштовними. Однак щоб пройти весь курс, необхідно завести недорогий платний аккаунт.

    Чудові компютерні програми для вивчення англійської мови

    Переваги Lingualeo:

    — Унікальна система, яка автоматично визначає ваш рівень англійської, а також виявляється всі слабкі і сильні сторони, будь то граматика або вимова;

    — Програма автоматично підбирає для вас найбільш оптимальну програму навчання;

    — Унікальна і дуже весела система мотивації, яка не дає вам зупинятися на досягнутому;

    — Приємна система бонусів у вигляді призових уроків і преміум-акаунтів.

    Дані комп’ютерні програми для вивчення англійської мови безкоштовно допоможуть розширити ваш кругозір і розвинути навички англійської мови.

    Duolingo

    2. Duolingo — ця програма допоможе вам вивчати англійську, німецьку, французьку, іспанську, італійську і навіть португальська мови.

    За допомогою сервісу ви можете почати вчити англійську з нуля і аж до просунутого рівня.

    Чудові компютерні програми для вивчення англійської мови

    Переваги Duolingo:

    — Тренування граматики і фонетики в рівній мірі;

    — Практика читання, аудіювання і навіть листи;

    — Можливість установки програми на ваш телефон або планшет;

    — Програма абсолютно безкоштовна.

    програма Призначається для вивчення слів англійської мови для дітей, а також для дорослих.

    LingQ

    3. Ресурс LingQ має величезну базу прихильників по всьому світу, в тому числі і Росії. Дана програма являє собою онлайн бібліотеку, яка включає сотні відео і аудіо уроків з англійської та інших мов.

    LingQ — це програма для вивчення англійських слів на комп’ютер, а також на Android і iOS. Тому ви завжди можете вчити англійську за допомогою вашого телефону, перебуваючи в подорожі або на роботі.

    Однак у безкоштовної версії програми не так багато уроків і інші курси доведеться все-таки придбати, якщо ви плануєте навчатися серйозно.

    Чудові компютерні програми для вивчення англійської мови

    Переваги LingQ:

    — Велика база аудіо та відеоматеріалів;

    — велика спільнота людей, які із задоволенням допоможуть вам у вивченні англійської;

    — Невисока ціна за передплату (всього $10 в місяць).

    + DP +

    4. + DP + — не дуже поширена програма для вивчення англійської, розроблена російським викладачем. Тим не менш, багато хто відгукуються про неї, що це краща програма для вивчення англійської мови для початківців.

    Сервіс є безкоштовним на даний момент і знаходиться у відкритому доступі. На сторінці автор розповідає про програму більш докладно, а також надає інструкцію по установці.

    Чудові компютерні програми для вивчення англійської мови

    Переваги програми + DP +:

    — Тренажери граматики, мовних навичок, фонетики;

    — Розвиток словникового запасу;

    — Безліч аудіоматеріалів;

    — Вбудований словник;

    — Програма поширюється безкоштовно.

    Такі безкоштовні навчальні програми з англійської мови для початківців, як + DP + є класичними і чудово сприймаються російськомовними користувачами.

    Skyrock

    5. Skyrock — це відмінна програма для навчання англійській мові для дітей і початківців. Творці сервісу придумали чудовий альтернативний спосіб вивчення англійської та інших мов, який представлений на ресурсі.

    Це доступна і проста система вивчення іноземних мов, що грунтується на 3 принципах: вчитися за допомогою носіїв мови, навчатися за допомогою оригінальних матеріалів, вчитися безкоштовно.

    Сайт виконаний в приємному стилі і в дуже зручному інтерфейсі. Усі вправи включають аудіо підказки і картинки. Крім того, ви можете коригувати чужі тексти, а також відправляти на перевірку.

    Недоліком є мала кількість матеріалів, а також платний доступ до закритого контенту.

    Чудові компютерні програми для вивчення англійської мови

    Переваги Skyrock:

    — Дивовижна програма для тренування і вивчення англійської мови разом з її носіями;

    Короткий опис статті: вивчення англійської мови аудіо завантажити безкоштовно Програми для комп’ютера мають найрізноманітніше призначення. але чи знаєте ви, що багато програм можуть допомогти вам у вивченні англійської. Які програми для цього є і їх головні переваги? кращі програми для вивчення англійської мови для початківців, програма навчання англійської мови, комп’ютерні програми для вивчення англійської мови безкоштовно, програма для вивчення слів

    Джерело: Чудові комп’ютерні програми для вивчення англійської мови

    Також ви можете прочитати