CNews: Словники видавництва «Дрофа. тепер доступні для iOS, Android

05.07.2015

Словники видавництва «Дрофа» тепер доступні для iOS, Android і Mac OS X

Компанія Paragon Software Group, розробник програмного забезпечення для комп’ютерів і мобільних пристроїв, спільно з видавничим домом «Дрохва», оголосила про вихід безкоштовного додатку «Словники Дрохви» для iOS. Android та Mac OS X. Десять авторитетних словників для англійської, німецької, іспанської, французької та італійської мов від видавництва навчальної літератури «Дрофа» тепер доступні в одному компактному додатку, повідомили CNews в компанії.

За інформацією Paragon Software, заряджені програмною технологією Slovoed словники таких авторів, як В. К. Мюллер, А. В. Садків, М. Я. Цвіллінг та ін. припускають абсолютно нову роботу зі словниками, більш зручну і ефективну. Вбудований каталог дозволяє легко ознайомитися з будь-яким з десяти словників, оцінити всі функції для миттєвого пошуку, комфортного навчання та точного перекладу слів, а потім, при необхідності, придбати повну версію.

«Враховуючи сучасні потреби освітніх установ в інноваційних методах і засобах навчання, ми, спільно з Paragon Software, повністю переосознали і переробили парадигму роботи зі словником, отримавши в результаті високотехнологічний продукт», — заявив перший заступник генерального директора видавництва «Дрофа» Юрій Котляров .

Так, в додатку «Словники Дрохви» доступні: новий англо-російський словник, автор — В. К. Мюллер; англо-російський і російсько-англійський словник, автор — проф. О. С. Ахманова; новий великий італійсько-російський словник, автор — Г. Ф. Зорько; російсько-німецький словник, автор — М. Я. Цвіллінг; іспансько-російський словник сучасного вживання, автори — А. В. Садків і Б. П. Нарумов; великий російсько-французький словник, автор — Ст. Л. Щерба; німецько-російський словник активної лексики, автор — З. М. Любимова; а також іспансько-російський словник і російсько-іспанський словник.

Функцію повнотекстового пошуку дозволяє знайти приклади вживання шуканого слова у всіх статтях, де воно зустрічається. Переклад з буфера обміну дозволяє миттєво перекладати текст, скопійований з сторонніх додатків.

У той же час, в додатку «Словники Дрохви» камера: система PenReader з багатомовної підтримкою розпізнавання рукописного тексту; пошук схожих слів при опечатки; пошук слів за шаблоном, з заміною невідомих букв символами «*» і «?»; переклад будь-якої форми слова — вбудований морфологічний модуль визначить початкову форму слова і надасть переклад (для англійської, німецької, французької, іспанської та російської мов); пошук анаграм, наприклад, bat — tab; гіперпосилання між статтями; огляд і перехід до сусіднім за списком словами з відкритою статті.

Додаток також надає приклади вимови слів, озвучені носіями мови (англійської, німецької, російської, італійської, іспанської та французької), таблицю неправильних дієслів для англійської та німецької мов і можливість перегляду словоформ слова (для англійської, французької, іспанської та російської словників).

ЗА сумісно з iOS версії 5.1 або вище, Mac OS версії 10.7 (Lion) і вище і Android версії 4.1 або вище. Вартість словників варіюється від 299 до 499 руб.

Короткий опис статті: німецький словник Компанія Paragon Software Group, розробник програмного забезпечення для комп’ютерів і мобільних пристроїв, спільно з видавничим домом «Дрохва», оголосила про вихід безкоштовного додатку «Словники Дрохви» для iOS, Android і Mac OS X

Джерело: CNews: Словники видавництва «Дрофа» тепер доступні для iOS, Android і Mac OS X

Також ви можете прочитати