Динозаври, картинки і фото динозаврів. Енциклопедія . Динозаври

18.06.2016

Динозаври

Якщо Вам подобається наш сайт, порадьте його іншим:

Історія нашої Землі налічує вже більше 4,5 мільярдів років. Більш 4,5 мільярдів років таємниць і загадок, які розбурхують вчених усього світу донині. Деякі з них вдалося розгадати, деякі – ні.

Ці таємниці стосуються кожного епізоду в існуванні Землі, від моменту її утворення до життя сучасної людини. Найцікавіші питання пов’язані з появою на Землі перших живих організмів, їх розвитком, становленням різних видів. Кращі розуми всіх народів намагаються зрозуміти хід розвитку, простежити етапи життя, дізнатися якомога більше про минуле планети; і одним з найбільш загадкових для дослідників і для інших людей періодів є епоха динозаврів – найбільших істот, які коли-небудь на цій планеті існували.

Перші динозаври з’явилися приблизно за 230 мільйонів років до нашої ери, вони стали однією з небагатьох форм життя, яким вдалося пережити пермське вимирання, яке також називають великим вимиранням. Саме слово «динозавр» було придумано в 1842 році видатним англійським біологом і анатомом, директором Музею природної історії в Лондоні сером Річардом Оуеном. Воно складається з двох грецьких слів і буквально означає «жахливий ящір». Цією назвою сер Річард вирішив об’єднати кілька виділених і досліджених ним видів в один загальний надотряд.

Від інших видів ящерів, які були досліджені вченими, динозаврів відрізняло незвичайна будова скелета, неймовірно великі розміри, пропорції тіла. Головною особливістю були задні кінцівки. Вони примітні співвідношенням великої гомілкової і стегнової кісток і розташовані практично під тулубом, а не з боків, як у більш ранніх видів.

Коли мова заходить про динозаврів, уява малює перед нами грандіозні картини. Ми знаємо, що динозаври правили у воді, на землі і в небі, були травоїдними і хижаками. Кровожерливі тираннозаври. миролюбні гіганти диплодоки. моторні велоцерапторы, крилаті птерозавры і гігантські мешканці морських глибин – плиозавры. Це назви декількох найбільш відомих видів динозаврів, фото яких у той час, на жаль, було зробити ще нікому. Тому єдина можливість їх побачити – результати роботи багатьох фахівців, завдяки яким ця енциклопедія динозаврів може надати Вам безліч інформації про те, як існували, чим харчувалися і займалися у вільний час динозаври, картинки і зображення яких супроводжують кожну статтю. Однак, залишається ще багато питань.

Існує безліч теорій щодо появи динозаврів, і ще більше щодо того, як і чому вони вимерли. Що могло вижити цих казкових велетнів, які правили на планеті понад 165 мільйонів років? Над цим питанням вчені б’ються вже не перше століття, але до цих пір не можуть прийти до спільної думки. І це не дивно, адже саме існування динозаврів оповите таємницею. Як дізнатися щось про життя тих, хто вимер 65 мільйонів років тому, хто не залишив після себе практично нічого — в кращому випадку, скелети?

На щастя, вже довгий час палеонтологи знаходять останки й скам’янілості, нові факти про життя дивовижних істот того часу. Навіть маленький комар у краплині смоли є безцінною знахідкою для сучасної науки. Що вже говорити про уламках кісток або навіть цілих кістяках? Динозаври, фото яких мріють побачити багато хто давно вимерли, про них можна судити тільки по найдрібніших деталей. Палеонтологам — науковцям, які досліджують динозаврів, доводиться збирати інформацію по крихтах, відтворювати умови первісного світу лише за копалин.

Старанна робота з пошуку та вивчення нових і раніше знайдених останків дозволяє вченим просуватися вперед, поволі піднімаючи завісу таємниці, підтверджувати або ниспровергать різні гіпотези. Кожна наступна крапля інформації, отриманої в результаті досліджень, може суттєво вплинути на існуючі погляди.

Довгі роки вивчень принесли свої плоди: на сьогоднішній день відомі і описані більше 500 пологів динозаврів і понад 1000 видів. Дослідники здійснили колосальну працю, без якого цей сайт ніколи б не з’явився. Даний блог-енциклопедія створений для того, щоб кожен міг дізнатися про життя і смерті динозаврів, саме тут Ви зможете знайти не тільки здогади, але і масу свіжої та достовірної інформації, опис поведінки і звичок, фізіологічних особливостей, раціонів харчування, історії про появу і зникнення різних видів. Вивчивши розділи сайту, Ви обов’язково дізнаєтеся для себе щось нове, познайомитеся з раніше невідомими видами, будете вражені неймовірним фактами про справи давно минулих днів, перекази старовини глибокої.

Якщо вас цікавлять динозаври, енциклопедія dinoblog.org допоможе Вам дізнатися про динозаврів все, що відомо сучасній науці. Якість, актуальність і пізнавальність інформації на сайті гарантовані!

Короткий опис статті: енциклопедія Енциклопедія динозаврів «Dinoblog» — цікава інформація про динозаврів, картинки і фото динозаврів. Дізнайся про динозаврів все!

Джерело: Динозаври, картинки і фото динозаврів. Енциклопедія | Динозаври — Dinoblog

Також ви можете прочитати