Диво Словник Англійська без Англійської (new) 3500 слів і ключів

05.07.2015

Англійська без Англійської new — Диво-словник Самвела Гарібяна

— сайт офіційного дилера

Шукаєте простий спосіб вивчити Англійську мову? Ви на вірному шляху!

Самостійно запам’ятати 3500 найбільш поширених слів англійської мови 35 — 40 годин дозволить Вам Методика Самвела Гарібяна. Не вірите? ПРОЙДІТЬ ТЕСТ!

Будь-яка мова складається з слів, і чим більше знаєш, тим краще. Граматикою, зрозуміло, теж не варто нехтувати, але проблеми граматики успішно вирішують навіть найбільш зубожілі курси, а ось забезпечити швидке поповнення Вашого словникового запасу не зможуть навіть кращі з них.

Ми пропонуємо Вам Простий і Швидкий шлях!

З допомогою «Диво-Словника Англійська без Англійської new» в найкоротші терміни збільшити свій словниковий запас до 3500 слів!

В подальшому при вивченні граматики, яка в англійській мові набагато простіше російської, ви не будете витрачати величезну кількість часу на запам’ятовування слів, а зможете сконцентруватися тільки на правилах.

Очевидно, що результат буде просто чудовим!

Отже, СЛОВНИКОВИЙ ЗАПАС – ОСЬ ОСНОВА МОВИ!

Спочатку необхідно освоїти кілька тисяч найбільш уживаних слів іноземної мови і тільки потім навчитися їх правильно пов’язувати між собою. Адже така технологія дозволить в десятки разів полегшити і прискорити вивчення будь-якої мови, за умови, якщо запропонувати найбільш раціональну схему запам’ятовування слів.

Вченими доведено, що продуктивність асоціативної пам’яті в 25 разів вище продуктивності механічної пам’яті, в простолюдді – зубріння. Справа в тому, що добре запам’ятовується той матеріал, який найбільш яскравий, містить елемент нестандартності і викликає у Вас емоції. Саме цей принцип став основою для УНІКАЛЬНОЇ методики вивчення англійської мови.

ПредставляємоІлюстрований Словник ключів запам’ятовування 3500 активних Англійських слів . він включає в себе:

  • 3500 найуживаніших англійських слів і ключів-сюжетів з самими остроэмоциональными і, часом, навіть шоковими асоціаціями. Такі асоціації, використовувані як ключі запам’ятовування, легко врізаються в пам’ять і дозволяють вирішити задачу поповнення словникового запасу за надзвичайно короткий термін;
  • Близько 2000 карикатурних ілюстрацій до асоціацій. виконаних кращими художниками, які підключать Вашу зорову пам’ять;
  • Аудиоприложение словника на 3500 слів. що є додатковим вагомим аргументом гарантії успішного запам’ятовування матеріалу;
  • Програму для запам’ятовування перших 1750 слів для навчання на комп’ютері, яка дозволить Вам вдома або на роботі більш раціонально побудувати навчання.

Ці слова назавжди збережуться у вашій пам’яті!

Попереду літо. Візьміть з собою у відпустку, в поїздку наш «Диво-Словник Англійська без Англійської new» – проведіть час з користю і задоволенням!

Це може зробити кожен!

Результат Вас приголомшить!

Перевірено нашим особистим досвідом!

Уявіть, як здивуються Ваші друзі або колеги, коли в черговий закордонній поїздці або на діловій зустрічі із зарубіжними партнерами, ви продемонструєте відмінне знання мови. Багато почнуть розпитувати, як за такий короткий час Ви досягли такого високого рівня?

  • Заощадити купу грошей і часу на вивченні іноземної мови, який краще витратити на відпочинок, розваги, родину, друзів.
  • Вільно спілкуватися і самостійно подорожувати по Європі і не тільки!
  • Збільшити свою конкурентоспроможність на ринку праці.
  • Підвищити Вашу самооцінку і значущість в очах друзів і колег.
  • Слухати іноземні пісні, дивитися фільми і читати книги в оригіналі!

В умовах глобальної кризи Англійська мова допоможе Вам гідно зустріти будь-який поворот долі, втриматися на плаву або досягти нових висот. Використовуйте нашу методику, і ми разом розвінчаємо міф про складність вивчення Англійської мови.

Ви отримуєте ШВИДКИЙ РЕЗУЛЬТАТ,

який дає ПЕРЕВІРЕНА і ЕФЕКТИВНА методика!

Англійська без Англійської new — Диво-словник Самвела Гарібяна

Короткий опис статті: словник англійської мови Пройдіть оригінальний тест методики вивчення англійської мови від Самвела Габиряна, вона дозволить Вам самостійно запам’ятати 3500 англійських слів за 35-40 годин.
Навчальні матеріали: Диво-словник Англійська без Англійської New + програма IP + CD-MP3 + Книга диво словник англійська без англійської купити мову час тест уроки приклад курси дорога словник волгоград (new) швидкість просто пам’ять шлях швидко методика легко легше доставка диво подарунок відпустку самостійно ефективна користь пробний запас вивчити унікальна особливо зручно вивчити економія 3500 зросте volga словниковий ckjdfhm zpsr самвел fyukbqcrbq гарібян xelj успішно оволодіти запам’ятовування іноземних безперечним іскрометний гумор карикатура максимально професійно вимову версія одночасно переклад асоціація 1750 зберегти раціонально

Джерело: Чудо Словник Англійська без Англійської (new) 3500 слів і ключів запам’ятовування Самвела Гарібяна

Також ви можете прочитати