Економічний словник

05.07.2015

Економічний словник

Економічний словник
Розвиток економіки в нашій країні піддається яким-небудь законам природи, прогнозами і соціальним явищам. Для економічного розвитку характерна останнім часом зміна вектора, і саме з цим пов’язане проникнення в наше життя нових термінів і понять.

Погодьтеся, ще якихось десять-двадцять років тому ми і уявити собі не могли, що в побуті не політика, не економіста і не бізнесмена, але простого громадянина з’являться такі слова як «дефолт», «всесвітня глобалізація», «зовнішній борг», «реструктуризація», «відмивання грошей» та інші подібні.

Володіння самими відомими економічними знаннями необхідно будь-якому людина так само, як і знання (нехай навіть не професійні, але базові) інших наук – математики, фізики, логіки і т. д. Чимало сприяють всебічному розвитку людини економічний словник, який дозволить збагатити вашу мову і зробити її відповідною того часу, в якому ми живемо.

Використовувати економічний словник сьогодні необхідно кожній людині, оскільки будь-який з нас – хочемо ми цього або ні – є суб’єктом ринкових відносин і невід’ємною частиною вітчизняної економіки. Експерти вже давно вважають будь-яку сім’ю якимось підприємством, у якого є свій бюджет, і свої податкові відрахування, і свої інвестиції, і навіть валютні резерви.

Економічний словник
Розуміння процесів, які відбуваються в російській і світовій економіці, необхідно і для того, щоб в подальшому найбільш грамотно і правильно планувати своє життя: без знань основних економічних термінів це неможливо, адже тоді ви не зрозумієте, про що йдеться в економічних оглядах газети або про що повідомляють новини економіки по радіо.

Знання економіки та економічних термінів важливо і для тих з нас, хто вже став чи збирається ставати клієнтом кредитної організації. Як розібратися, що таке кредитний договір, що представляють собою річні відсотки, з чого складається іпотека? Як бути впевненим, що при складанні будь-якого договору – орендного, трудового чи іншого — друга сторона не скористалася вашою необізнаністю в області економіки і не розіграла або обдурила вас?

Втім, вивчення економічних термінів і понять необхідно не тільки для тих з нас, хто в своєму житті достатньо тісно стикається зі сферою економіки – це необхідно і для загального розвитку будь-якого освіченої людини.

Економічний словник
Грамотно складений економічний словник, втім, не тільки розповість про те, що означають терміни нового часу, але також і повідає вам про походження слів і цікавих понять, а також познайомить з термінологією минулих років. Ознайомлення із економічним словником необхідно і для тих, хто хоче блиснути ерудицією в якій-небудь компанії або просто бажає підтримувати розмову про економіку в колі друзів або колег.

Наш економічний словник складений таким чином, щоб необізнаній людині було зрозуміло, про що йде мова при поясненні тих чи інших вузькопрофесійних (або загальновідомих) термінів і понять як сучасної економіки, так і економіки недавнього соціалістичного минулого. Для того, щоб знайти і дізнатися значення того чи іншого терміна, слід натиснути на розташованому вгорі сторінки меню) на букву, що відповідає першій букві необхідного Вам слова.

Економічний словник
Якщо Вам або Вашим близьким потрібне лікування за кордоном будь-якого онкологічного захворювання, фахівці сайту wincancer.ua не тільки безкоштовно проконсультують по вибору клініки або вартості лікування, але і допоможуть вирішити всі організаційні питання, пов’язані з поїздкою за кордон.

Короткий опис статті: словник Фінансові та економічні терміни і поняття. Публікації та огляди на тему економіки і фінансів словник термін економічний

Джерело: Економічний словник

Також ви можете прочитати