Електронний китайський словник Wenlin, Мови, словники, китайський

29.07.2015

Електронний китайський словник Wenlin

StaffCop контролює переписку в месенджерах (ICQ, Skype), E-mail, перехоплює будь натискання клавіатури (keylogger), здійснює моніторинг дій з файлами, у соціальних мережах, відвідуваних веб-сайтів, що запускаються додатків і багато іншого.

Завантажити програму StaffCop безкоштовно >

Електронний китайський словник Wenlin, Мови, словники, китайський

Wenlin — це не тільки електронний тлумачний китайський словник. Це ще і кращий помічник для китаиста: китайська-англійська-китайський словник, етимологія окремих китайських ієрогліфів, мнемонічні якорі (як легше запам’ятати китайські ієрогліфи), вимова кожного ієрогліфа (жіночий голос), приклади і фрази, піньінь (китайська транскрипція), порядок написання чорт ієрогліфа, сортування за численними параметрами і багато іншого.

Що пишуть про Wenlin Software for Learning Chinese (??) у мережі?

Завдяки допомозі постійного гостя нашого форуму Ігоря, в моєму розпорядженні виявилася дуже цікава програма Wenlin, призначена для вивчення китайської мови. Інтерфейс і переклади англійською.

Для кожного ієрогліфа наведена наступна детальна інформація:

Транскрипція з перекладом.

Порядок написання чорт (в окремому вікні мишею можна потренуватися в написанні ієрогліфа або подивитися анімацію, в якій послідовності він пишеться).

Список ієрогліфів, в яких використовується даний ієрогліф в якості компонента.

Список найбільш уживаних слів, де цей ієрогліф використовується, причому не тільки тих, які з нього починаються, але і закінчуються.

Список в алфавітному порядку слова, що починаються з цього ієрогліфа.

Складові частини цього ієрогліфа.

Є можливість пошуку цього ієрогліфа в файлах.

Крім того, в програмі реалізована освітня програма, побудована за принципом вибору правильної відповіді на запропоноване питання. Задаються питання щодо переведення, вимові, тонам, а також за написанням (в окремому вікні можна написати ієрогліф мишкою, якщо він написаний правильно, задається наступне питання). Нові ієрогліфи для запам’ятовування пропонуються згідно частотності їх вживання. Ведеться нарахування балів за правильні питання. Є можливість самостійно додавати ієрогліфи, які потрібно вивчити. Всього база словника містить 4000 ієрогліфів. Також кожен ієрогліф має аудіофайл з його вимовою.

Завантажити електронний китайський словник Wenlin (

Короткий опис статті: китайський словник

Джерело: Електронний китайський словник Wenlin — Мови, словники, китайський

Також ви можете прочитати