Електронний словник DZX-990, Zhonga.ru Маркет

29.07.2015

Електронний словник DZX-990

Перекладач DZX-990 — один з кращих електронних китайсько-російських словників на сьогоднішній день, і тому був відібраний нами для магазину Джунг. Він оснащений відмінно виконаної функцією рукописного вводу при пошуку ієрогліфів, що забезпечує високу точність розпізнавання. Ієрогліф можна писати на всій площі екрану, а не тільки на обмеженій частині; можливо змінювати швидкість листа за своїм вибором.

Пристрій ідеально підходить для тренування і вивчення написання ієрогліфів, а також тренування навичок письма та каліграфії.

Модель DZX-990 дає вивчає китайську мову і каліграфію переваги порівняно з іншими електронними перекладачами тим, що:

а) має функцію демонстрації написання ієрогліфів в правильному порядку чорт;

б) має згруповані по безлічі тим розділи тематичних словників, що допомагає швидко освоїти лексику з певної теми, оволодіти матеріалом спілкування в різних ситуаціях.

Словникові статті викладені просто і доступно і допомагають одночасно тренувати знання англійської мови.

Ця модель підходить не тільки для початківців, але і для спеціалістів-професіоналів: її словникові бази за кількістю слів, сфери охоплення та змістом статей перевершують усі інші електронні китайсько-російсько-англійські словники-перекладачі. Загальна кількість слів у китайсько-російської і російсько-китайської частинах перевищує 1 300 000 .

Словникові бази російсько-китайського електронного словника DZX-990 включають в себе наступні розділи:

1. Російсько-китайський і китайсько-російський словники; російсько-англійський і англо-російський словники; англо-китайський і китайсько-англійський словники; тлумачні словники російської, китайської та англійської мов; словник сленгу, розмовної мови, скорочень; фразеологічний словник.

2. Тематичні словники по розділам:

— комп’ютери та Інтернет;

— каталог промислової продукції;

Короткий опис статті: китайський словник

Джерело: Електронний словник DZX-990 — Zhonga.ru Маркет

Також ви можете прочитати