English Grammar in Use. Raymond Murphy. Практична граматика англійської

15.06.2016

[c]English Grammar in Use. Raymond Murphy. Практична граматика англійської

English Grammar in Use. Raymond Murphy

A Self-study Reference and Practice Book for Intermediate Students. With Answers.

«Практична граматика англійської мови» Раймонд Мерфі

Практичний довідник-самовчитель для учнів середнього рівня підготовки. З відповідями.

Cambridge University Press: 2nd ed. 1994 — 360 с.; 3rd. ed. 2005 — 391 с.

This book for intermediate and more advanced students combines reference grammar exercises and practice in a single volume.

English Grammar in Use Third edition is a fully updated version of the classic grammar title. It retains all the key features of clarity and accessibility that have made the book so popular with students and teachers. This new edition is designed to be flexible. The book is available both with and without answers, so it can be used in class or for homework. The ‘with answers’ version of the book comes with a handy pullout reference panel which allows students to review key grammar points.

English Grammar in Use — надзвичайно популярний підручник англійської граматики, написаний вчителем англійської як іноземної Реймондом Мерфі. Загальний тираж цього посібника — більше десяти мільйонів примірників. «The blue Murphy», як називають цей підручник вчителі з Великобританії, користується заслуженим визнанням як у викладачів, так і у тих, хто вивчає англійську мову.

Цей підручник розрахований на людей, які володіють англійською мовою на середньому рівні. Його можна використовувати як у класі, так і для самостійних занять. Рівень цього підручника, однак, дещо вище рівня Intermediate по підручнику Headway, шкала рівнів якого вважається на курсах англійської мови основної. Насправді граматика у English Grammar in Use дається в обсязі, достатньому для здачі First Certificate in English (FCE), що відповідає «просунутому» (Advanced) рівнем з Headway’ю. Проте всі аспекти граматики пояснюються простою мовою, тому розуміння навіть найбільш складних питань не повинно викликати труднощів.

Книга вдало поєднує в собі та довідник з англійської граматики, та збірник вправ на закріплення пройденого. Вона розбита на 136 розділів (юнітів — Units), кожен з яких пояснює та закріплює певний аспект граматики і займає цілий розворот: на лівій половині — теорія, на правій — практика. Всі юніти незалежні і можуть бути пройдені в будь-якому порядку.

Third Edition

Format: pdf / zip (дуже гарна якість, кольорові сторінки)

Size: 65,6 Mb download

Format: djvu / zip (погана якість)

Короткий опис статті: граматика англійської

Джерело: English Grammar in Use. Raymond Murphy. «Практична граматика англійської мови» Раймонд Мерфі — 22 Листопада 2009 — KILDEE Все для вас!

Також ви можете прочитати