Енциклопедичний словник онлайн

24.07.2015

Ф. А. Брокгауз, В. А. Єфрон.

Енциклопедичний словник

Друковане видання:

ЭСБЕ Енциклопедичний словник Брокгауза і Ефрона — універсальна енциклопедія, російською мовою, яка була видана в Російській Імперії.

Енциклопедичний словник випущено в 1890-1907 pp. акціонерним видавничим товариством Брокгауза і Ефрона.

Короткий опис словника:

ЭСБЕ цілком заслужено вважається однією з кращих енциклопедій російською мовою, яка, не дивлячись на статті, втратили свою наукову цінність, досі зберігає для читачів свою науково-довідкову цінність.

Енциклопедичний словник Брокгауза і Ефрона представляє величезну кількість фактичної, статистичної, бібліографічної, біографічної інформації (від A la hausse до Я).

Енциклопедичний словник радує читача дуже простою і зрозумілою манерою викладу інформації, яка зустрічається навіть у наукових статтях, що не можна не виділити великим плюсом цього енциклопедичного словника .

ЭСБЕ обов’язково стане хорошим провідником у світ відкриттів, роботи і просто приємного відпочинку за корисною і захоплюючою книгою.

Кількість статей: 119868

Над словником трудилися такі відомі вчені, як В. С. Соловйов, Д. І. Менделєєв, С. А. Венгеров, А. Н. Бекетов, А. В. Воєйков і багато інших. Більшість статей, написаних відомими вченими, зберегли стиль викладу притаманний цим дослідникам.

Короткий опис статті: словник онлайн Енциклопедичний словник Енциклопедичний словник, Енциклопедичний словник онлайн, Слова в Енциклопедичному словнику , слово, онлайн, словники, словник, довідники, довідник, online, словники онлайн словник онлайн

Джерело: Енциклопедичний словник онлайн

Також ви можете прочитати