Енциклопедія тварин . захоплюючий світ природи

15.06.2016

Енциклопедія тварин
Енциклопедія тварин — захоплюючу подорож у світ природи

Якщо ви цікавитеся тваринами або просто любите природу, то потрапили за потрібною адресою. На сторінках цього сайту ви знайдете безліч статей про найрізноманітніших мешканців нашої планети. Енциклопедичний формат публікацій дозволяє в стислій формі викласти повну інформацію про умови життя, зовнішність, звички, особливості будови того або іншого виду. Не варто думати, ніби вразити вас можуть тільки небачені дива — прочитайте статті про «звичайних» і добре знайомих тварин і ви переконаєтеся, як мало ви знали про них досі!

Особливо пильну увагу творці сайту приділили правдивості інформації, тому в статтях «Енциклопедії тварин» немає місця псевдооткрытиям і хибним сенсацій. Ви завжди можете бути впевнені у науковій достовірності викладених фактів. Разом з тим, ми доклали чимало зусиль, щоб полегшити читання і зробити його неутомливим: наші статті не рясніють складними термінами, тому зрозумілі людям далеким від біології. А велика кількість високоякісних фотографій зробить приємним навіть простий перегляд без читання.

Ми потурбувалися і про практичну користь нашої енциклопедії. Для цього створено розділ «Домашні тварини», де докладно описуються популярні породи собак, кішок, коней та інших сільськогосподарських тварин. Рекомендації з утримання та дресирування ви також можете знайти також в тематичних статтях. Розділ «Подорожі» підкаже вам, де можна побачити цікавих і рідкісних тварин: це і найвідоміші зоопарки світу, і заповіді, і місця для дайвінгу.

Бажаємо вам приємного перегляду і читання!

Короткий опис статті: енциклопедія Енциклопедія тварин — це збірка відмінно иллюстрированнных статей про тварин, витриманих в науково-популярному стилі.

Джерело: Енциклопедія тварин | захоплюючий світ природи

Також ви можете прочитати