Ferra.ru, Електронний перекладач ASSISTANT AT-1412 Travel переводить

29.07.2015

Електронний перекладач ASSISTANT AT-1412 Travel переводить довільні фрази на дванадцять мов

Компанія «Електронні словники», офіційний дистриб’ютор Tiwell Assistant LLC в Росії, представила електронний перекладач ASSISTANT AT-1412 Travel. Нова модель виділяється можливістю перекладу тексту на 12 мов, великий словникової бази, що включає 8 авторитетних Оксфордських словників, розширеними функціями та можливістю перепрошивки перекладача на інший комплект словників.

Ferra.ru, Електронний перекладач ASSISTANT AT-1412 Travel переводить

Особливістю словника ASSISTANT AT-1412 Travel є можливість перекладу довільних фраз з будь-якого на будь-який з дванадцяти мов. Для перекладу досить ввести текст і вибрати мову перекладу — і на екрані з’явиться максимально близький переклад фрази на українську мову. Алгоритм перекладу ідентичний методикою великих онлайн-перекладачів — ASSISTANT AT-1412 Travel аналізує всі тексти, що знаходяться в базі словників, і видає найбільш часто зустрічається варіант перекладу.

Ferra.ru, Електронний перекладач ASSISTANT AT-1412 Travel переводить

На даний момент доступні дві комплектації перекладача (в залежності від підтримуваних мов):

  • Модифікація ASSISTANT AT-1412 Travel М1, крім основних європейських мов, підтримує також основні азіатські мови: англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, російська, португальська, голландська, китайська, арабська, іранський, турецький.
  • Модифікація ASSISTANT AT-1412 Travel М10, крім основних європейських мов, підтримує мови балтійського регіону: англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, португальська, турецька, російська, латвійська, естонська, фінська і шведська.

Також ASSISTANT AT-1412 Travel являє собою повноцінну заміну бібліотеці словників — в його пам’яті записано 12 словників із загальним обсягом словникової бази більше 1,5 мільйонів слів. Пристрій включає в себе 8 класичних Оксфордських словників, новий американський Оксфордський словник, англо-американський словник відмінностей Collins, англійський словник синонімів/антонімів. В базі перекладача можна знайти не тільки уроки по вивченню англійської, німецької, французької, іспанської, італійської, португальської та російської мови, але і безліч додаткових функцій, які допомагають у вивченні іноземної мови.

Електронний словник ASSISTANT AT-1412 Travel виконаний у форматі розкривного «блокнота». Всередині знаходиться LED-дисплей з роздільною здатністю 120х240 пікселів, а також клавіатура, яка дозволяє набирати слова і фрази для подальшого перекладу. Слот для карт пам’яті формату microSD дозволяє використовувати додаткові матеріали на флеш-картах як для вивчення мов, так і для розваги. Зв’язок з комп’ютером здійснюється через USB-порт, живиться пристрій від двох батарейок ААА. Розміри складають 130 х 80 х 20 мм, а вага — 120 грамів. В комплектацію, крім самого електронного словника, входить USB-кабель, навушники та інструкція по використанню. Рекомендована роздрібна вартість електронного словника ASSISTANT AT-1412 Travel становить 6 490 рублів.

Короткий опис статті: китайський словник Ferra.ru — Електронний перекладач ASSISTANT AT-1412 Travel переводить довільні фрази на дванадцять мов ASSISTANT AT-1412 Travel

Джерело: Ferra.ru — Електронний перекладач ASSISTANT AT-1412 Travel переводить довільні фрази на дванадцять мов

Також ви можете прочитати