Французький поцілунок, Магія поцілунку

16.06.2016

Французький поцілунок

Самий трепетний і романтичний, звичайно це французький поцілунок. При контакті мов партнерів стимулюється вся ротова порожнина, в якій розташовані зони дуже чутливі до відчуттів подібного роду. Тут мається на увазі спільна робота мов або одного з партнерів.

Французький поцілунок, Магія поцілунку

Поцілунок по-французьки досить популярний на сьогоднішній день практично у всьому світі, він чарівний і не забувай, свершая його, душі двох люблячих людей з’єднуються в одне ціле. Більшість закоханих пар практикують саме його, він зближує як ніякий інший, і все ж викликає серед молоді цікавість і породжує деякі непорозуміння, з приводу яких приходить на допомогу всезнаюча глобальна мережа. Набрана певна комбінація слів в пошуковику – та лавина інформації обрушується на нас на тему всіляких поцілунків, яку легко порівняти з сухим книжковим описом, за якими неможливо відчути ту радість хвилювання, що відчуваєш в реалі. Тому це емоційний стан не пояснити, хіба що тільки зрозуміти, застосовуючи на практиці техніку французького поцілунку.

Випробувати феєрверк від поцілунку по-французьки можна тільки з людиною, до якої по-справжньому ставитеся не байдуже. Запаморочливе запаморочення, інтенсивне серцебиття, стан до тремтіння в колінах, мурашки по шкірі і метелики в животі – все це хімічні реакції в нашому організмі і досить просто пояснити з точки зору медицини. Але не до кінця. Хімія – хімією, а любов все-таки зовсім інше. Загалом, у французькому сокровенне поцілунку ховається щось дурманне під виглядом гормону щастя, названье якому – окситоцин.

Техніка французького поцілунку

Якщо Ви переживаєте з приводу своєї техніки французького поцілунку, то спробуйте навчитися цього мистецтва за допомогою декількох правил і відео уроків.

Часто молоді недосвідчені люди, придбавши не самий вдалий досвід в поцілунках по-французьки, не наважуються їх повторювати. Головне не впадати у відчай і, не допускаючи своїх колишніх помилок, спробувати все виправити.

З чого почати? Для початку, звичайно ж, з’єднатися з трохи розтуленими губами, і ненав’язливо потихеньку почати рухи язиком, пестячи язик, губи або внутрішню сторону ротової порожнини Вашого партнера. Цілуючись, необхідно спостерігати за його реакцією, якщо все йде добре, то Ви не повинні відчувати ніякого дискомфорту. Можна трохи поекспериментувати, також звертаючи увагу на те, як реагує на це партнерка. Намагайтеся робити те, що буде подобатися вам обом. Техніка французького поцілунку буває найрізноманітніша, її різновиди вивчають експериментальним шляхом, з допомогою якого домагаються найкращих результатів, враховуючи не тільки свої переваги, але і Вашої дівчини або хлопця.

За своєю пристрасною природі, поцілунок по-французьки все ж повинен бути ніжним і м’яким. Якщо Ви малодосвідчені в цій справі, починайте з ніжних дотиків мовою, торкайтеся до мови партнерки як би граючи. Часто деякі хлопці після перегляду усіляких кінофільмів, починають діяти дуже інтенсивно і напористо, роблячи недбалі руху в роті у дівчини, думаючи, що це виглядає дуже впевнено і круто. Але такий підхід може викликати у неї огиду або сміх і швидше за все бажання цілуватися пропаде.

Французький поцілунок – відео

Короткий опис статті: французька Про французькому поцілунку, про його техніці, відео — як цілуватися по-французьки французький поцілунок, цілуватися по-французьки, відео, техніка, урок

Джерело: Французький поцілунок — Магія поцілунку

Також ви можете прочитати