Грецька мова самовчитель . Онлайн вивчення грецької мови

20.02.2017

Який самовчитель краще — вітчизняний чи закордонний?

Крім вітчизняних підручників у продажу є і підручники грецьких видавництв на грецькій мові. У грецьких підручників є ряд переваг перед нашими. Кажучи відверто, вітчизняні посібники з грецької мови далеко не завжди гарні. До того ж вітчизняні підручники роблять надмірний акцент на граматиці: ми вивчаємо такі граматичні форми, які самі греки вживають вкрай рідко. Граматика, без сумніву, важлива, але не завжди включається в підручник саме те, що потрібно.

І тим не менш громадяни, що заперечують всі вітчизняні підручники, в корені не праві. Крім того, що підручники грецьких видавництв коштують набагато дорожче наших, грецькі книги розраховані на абстрактного іноземця, в той час як в наших підручниках приділяється більше уваги важким для розуміння російських людей моментів. Таких прикладів багато, взяти хоча б грецький артикль. Значення артикля зрозуміло німцю, французу, але не російській — адже ми обходимося без нього. Наш автор підручника знає, що тут-те і буде робитися найбільше помилок. І постарається з цим впоратися, помістивши якомога більше вправ. Крім того, при дослівному перекладі з грецької мови багато речення та фрази будуть звучати як незрозуміла абракадабра. Для правильного перекладу необхідно знати особливості побудови грецьких пропозицій і правильний переклад деяких словосполучень. Все це пояснюється у вітчизняних підручниках.

Таким чином ми Вам радимо, приступаючи до вивчення грецької мови, використовувати як мінімум два підручники — один вітчизняних авторів російською мовою і один грецьких авторів на грецькій мові, при це недоліки підручника будуть компенсуватися перевагами іншого.

——————————

А. Б. Борисова. Грецький без репетитора.

Грецька мова самовчитель . Онлайн вивчення грецької мови

Видавництво. Каро

Кількість сторінок. 434

Підручник розрахований для початківців. 25 уроків включають граматичні пояснення, діалоги та тексти, забезпечені словниками. Вправи, вміщені в кінці кожного уроку, дають можливість перевірити, як засвоєно матеріал. Прекрасний підручник для початківців, який може бути використаний як при самостійному вивченні новогрецької мови, так і при вивченні з викладачем або на курсах.

—————————— Борисова А. Б. Розмовний грецький в діалогах + CD диск

Грецька мова самовчитель . Онлайн вивчення грецької мови

Видавництво. Каро

Короткий опис статті: німецька словник онлайн з артиклями Самовчитель грецької мови онлайн, Грецька мова самовчитель онлайн, самовчитель з грецької мови, вивчати грецьку мову самовчитель, самовчитель грецької мови скачати, грецькі самовчителі, новогрецька мова самовчитель, грецька мова вивчення, вивчення грецької мови онлайн, вивчаємо грецька мова, грецька мова самовчитель для початківців, старогрецьку мову самовчитель, вчимо грецька мова онлайн, Борисова А. Б. Грецький без репетитора, борисова підручник грецької, Ритова М. Л. Новогрецьку мову Практичний курс, грецька мова самовчитель підручник розмовник, скачати курс грецької мови, грецька мова для російськомовних, Самовчителі, довідники, словники, Корисні книги та сайти для вивчення грецької мови, посилання на безкоштовне скачування, Вчимо Грецьку мову, вивчали грецьку мову, вивчення грецької мови. самовчитель грецької мови онлайн, грецька мова самовчитель онлайн, самовчитель з грецької мови, вивчати грецьку мову самовчитель, самовчитель грецької мови скачати, грецькі самовчителі, новогрецька мова самовчитель, грецька мова вивчення, вивчення грецької мови онлайн, вивчаємо грецька мова, грецька мова самовчитель для початківців, старогрецьку мову самовчитель, вчимо грецька мова онлайн, борисова а. б. грецький без репетитора, борисова підручник грецької, ритова м. л. новогрецьку мову практичний курс, грецька мова самовчитель підручник розмовник, скачати курс грецької мови, грецька мова для російськомовних, самовчителі, довідники, словники, корисні книги та сайти для вивчення грецької мови, посилання на безкоштовне скачування, вчимо грецьку мову, вивчення грецької мови.грецька мова для початківців вивчення,в москві,грецьку мову,вивчення грецької мови,російсько-грецький розмовник

Джерело: Грецька мова самовчитель | Онлайн вивчення грецької мови

Також ви можете прочитати