Хельга Лаази, Майму Лийв та ін., Естонсько-російський словник

17.07.2015

Хельга Лаази, Майму Лийв та ін. — Естонсько-російський словник в 5 томах

Естонсько-російський словник в 5 томах

Рік випуску: 1997-2009

Укладачі: Хельга Лаази, Майму Лийв та ін

Жанр: Словники

Видавництво: Eesti Keele Sihtasutus Tallinn

ISBN: 9985-851-34-Х (т. 1), 9985-9260-2-1 (т. 2) 9985-79-036-7 (т. 3), 9985-79-160-6 (т. 4) 978-9985-79-298-8 (т. 5)

Формат: EXE

Якість: Відскановані сторінки

Кількість сторінок: 5500

Опис: Великий естонсько-російський словник містить основну лексику естонської літературної мови, багато спеціальних термінів, а також утвердилися в мові нові мовні одиниці. Основою відбору лексики послужили словник ортологического словника естонської мови, опубліковані зошити складається в Інституті естонської мови словника естонської літературної мови, а також картотека вищезгаданого словника.

Цей словник відрізняється від існуючих однотипних словників як своїм обсягом, так і способом подачі мовних одиниць. Усі заголовні слова і їх російські відповідники забезпечені граматичною інформацією, необхідною для їх використання в мовленні. Наведені в словнику відомості про слововживанні сприяють активному вживання мовних одиниць. Значну частину словникової статті складають словосполучення, складні слова та ілюстративні пропозиції, що розкривають окремі значення та відтінки значення слів. В кінці словникової статті наводяться фразеологічні одиниці.

Додатково: Словник в роздачі представлений у вигляді набору відсканованих сторінок.

Для пошуку сторінки потрібно ввести слово в віконце програми-пошуковика.

Якщо в системі для браузера не встановлений плагін djvu, то спочатку потрібно виконати DJVUCNTL_61_EN.EXE приклад пошуку

Короткий опис статті: естонсько російський словник Torrentino.com — Завантажувати Софт — Хельга Лаази, Майму Лийв та ін. — Естонсько-російський словник в 5 томах безкоштовно через торрент на ТОРРЕНТИНО — просто і без реєстрації!

Джерело: Хельга Лаази, Майму Лийв та ін. — Естонсько-російський словник в 5 томах завантажити через торрент трекер ТОРРЕНТИНО безкоштовно — Софт на Torrentino com

Також ви можете прочитати