Імена древніх богинь.Клички для сук., Форум

20.02.2017

Контакти

Алопа — дочка Керкіона — царя Елевсіна. Алопа таємно народила немовля від Посейдона і наказала няньці кинути його в лісі. Коли дитина був знайдений пастухами, Керкіон за його чудовим пелюшок зрозумів, що це дитина його дочки, і зрадив Алопу смерті. Посейдон перетворив її на джерело.

Дитина, що отримав ім’я Гиппофой, став епонімом однією з аттических філ і успадковував владу в Елевсіні після вбивства Керкіона Тесеєм.

Агні («вогонь») — у ведичній та індуїстській міфології бог вогню, домашнього вогнища і жертовного вогнища. Основна його функція — посередництво між людьми і богами.

Ангрбода («заподіює страждання») — в скандинавської міфології инеистая велетка, подруга Локі, від якого у неї було троє дітей-чудовиськ: гігантський вовк Фенрір, світовий змій Ермунганд і господиня царства мертвих Хель.

Боги, дізнавшись про народження чудовиськ, вирішили розправитися з ними. Вночі вони увірвалися в замок Ангрбоды і забрали її разом з дітьми в Асгард, небесну фортеця богів.

Аврора — у давньогрецькій міфології богиня ранкової зорі.

Слово «аврора» походить від латинського aura, що означає «досвітній вітерець».

Альва — в скандинавської міфології нижчі природні духи. Спочатку альва уособлювали собою душі померлих, але поступово їх роль в ієрархії божественних істот зазнала змін. У ранній скандинавсько-германської міфології альва — нестаріюча, що володіє магією, прекрасна раса, що живе як і люди, або на Землі, або в світі альвов (ельфів), який також описувався існуючим цілком реально.

Алконост — це чудова птиця, мешканка Вирію — слов’янського раю. Лице у неї жіночий, бо тіло пташине, а голос солодкий, як сама любов.

Андромеда — у грецькій міфології дочка Кассіопеї і ефіопського царя Кефея. Дружина Персея.

Адіті – Небесна Богиня Індусів.

Короткий опис статті: словник латинських слів

Джерело: Імена древніх богинь.Клички для сук. — Форум

Також ви можете прочитати