Інтернет магазин програмного забезпечення. Купити ліцензійний софт.

14.07.2015

Компанія Syssoft продає ліцензійні програми від більш ніж тисячі російських і зарубіжних виробників і є одним з лідерів російського ринку в області продажів програмного забезпечення. У нашому інтернет-магазині ви можете купити софт не тільки таких великих розробників, як Microsoft, Autodesk. Adobe. Kaspersky. Graphisoft і Embarcadero. але і безлічі приватних розробників з різних країн. У нашому каталозі ви можете знайти і купити програми всіх категорій — САПР, інструменти для розробників, графічні редактори, рішення для адміністрування і роботи з базами даних, офісні програми, антивірусні продукти, цифрові студії звукозапису, конвертери для всіх форматів, комплекси для створення 3D-контенту, геодезичні утиліти і багато іншого. Каталог постійно доповнюється новими виробниками і деякі програмні продукти в Росії ви можете придбати тільки у нас. Ми враховуємо інтереси користувачів і намагаємося задовольнити всі запити.

Syssoft докладає масу зусиль для забезпечення найбільш вигідних умов придбання продуктів. Будучи офіційним дилером компаній-розробників і носієм вищих партнерських статусів, ми можемо пропонувати максимальні знижки своїм клієнтам. У нашому магазині ви зможете придбати програмне забезпечення як для корпоративного, так і для домашнього використання. Купуючи в нашому магазині ліцензійні програми, ви можете бути впевненими в якості і достовірності продукції.

Компанія Syssoft прагне створити сприятливі умови для довгострокового співробітництва, тому наші співробітники завжди допоможуть вам розібратися в ліцензуванні, підписках, кількості необхідних вузлів, кінцевої вартості покупки та інших питаннях. Наші клієнти — це і домашні користувачі, і державні підприємства, і компанії всіх розмірів, серед яких: Мейл.ру, Газпром, Лукойл, Росатом, РЖД, Яндекс, Альфа-Банк. Ми здійснюємо доставку як електронних ліцензій і ліцензій на матеріальних носіях з доставкою по Росії. Якщо у вас є питання — ви завжди можете зателефонувати нам, написати на пошту або в месенджер, зв’язатися з онлайн-консультантом або замовити безкоштовний дзвінок з сайту.

Короткий опис статті: англо-російський словник Купувати програмне забезпечення у нас вигідно і зручно. Більше 10 000 програм доступні до замовлення онлайн. купити програмне забезпечення, інтернет магазин програмного забезпечення, софт придбати ліцензійні програми

Джерело: Інтернет-магазин програмного забезпечення. Купити ліцензійний софт. Syssoft.Uk

Також ви можете прочитати