Інтернет магазини України, портал tatet.ua Україна

20.02.2017

Портал Tatet.UA — всі інтернет магазини України

Онлайн інтернет магазин Tatet.UA: затишне місце для покупок

Завдяки наявності інтернету походи за покупками стали набагато простіше. Але все одно потрібно витратити зусилля, щоб знайти у величезній кількості магазинів України, розкиданих по мережі, потрібний товар. Відвідавши портал Tatet.UA ви:

 • заощадите час — онлайн магазини різної тематики, зі всіх міст України, зібрані на одному майданчику;
 • зможете порівняти ціни, вибравши оптимальну пропозицію на взуття. одяг, інший товар;
 • швидко знайдете найдешевший інтернет магазин потрібної вам спеціалізації;
 • дізнаєтеся думку покупців — на порталі є фото і видеоотзывы, які дають наочне уявлення про вироби;
 • зможете заробити — за покупки Tatet нараховує бонусні бали, також є можливість заробити бонуси, залишаючи відгуки і роблячи розпакування.

На сторінках кожного товару можна поставити питання продавцю, який або відобразиться на сайті, або відправиться інтернет-магазину на пошту. Мета порталу — забезпечити покупцеві максимально зручні умови для здійснення покупок, щоб у підсумку ви могли швидко купити і отримати потрібну вам річ.

Величезний асортимент, зручний формат вибору, швидка доставка

Така схема, яку в Україні пропонує покупцям Tatet.ua. Товари на порталі розсортовані за рубриками, в кожній з яких ви обов’язково знайдете фільтри виробника, матеріалу, розміру та багато інших, що відносяться вже до специфіки продукту:

 • забарвлення і розміри для взуття та одягу;
 • технічні характеристики — для обладнання та електроніки;
 • ефект від використання — для косметики;
 • вік — для дитячих товарів і т. д.

Використання фільтрів при виборі багато разів скорочує час пошуку. Якщо ж ви хочете порівняти моделі або оцінити весь пропонований сьогодні асортимент, дивіться повний перелік розділів.

Доставку інтернет-магазини порталу Tatet роблять самостійно — по Україні та за кордон. Як правило, вона займає 1-2 дні, але на маркетплейс представлені продавці, які займаються виготовленням домашнього текстилю, взуття, інших товарів, у цьому випадку виконання замовлення займе більше часу, про що онлайн магазин обов’язково повідомить.

Рекомендації по безпечним покупок в інтернет магазинах

Купувати в мережі зручно, вигідно й швидко. Але щоб у список цих переваг можна було по праву дописати слово «безпечно», Татет рекомендує:

 • Не робити великі замовлення за передоплатою в неперевірених магазинах — розроблена система рейтингу, яка показує, як довго продавець присутній на порталі, а також входить він в категорії трастових.
 • Не поспішати замовляти, побачивши дешевий товар. Занадто низька ціна, особливо на електроніку, — це ризик купити неякісну річ.
 • Уточнювати перед оформленням замовлення нюанси за кольором, характеристик, складу, відповідність розміру — всіх деталей, які для вас важливі.
 • Дізнатися і обговорити можливість повернення, особливо, якщо товар крихкий і їде до вас з іншого кінця України.

Загальне правило — при замовленнях в незнайомому магазині онлайн краще вибирати накладений платіж. Вийде трохи дорожче, але ви зможете перевірити надісланий вам товар.

Замовляйте в зручній обстановці, уважно і безпечно. Все, необхідне для дому, домашнього вихованця, дачі, відпочинку ви знайдете на Tatet.ua!

Короткий опис статті: електронний перекладач купити Інтернет магазини України пропонують через портал Tatet.UA — стильний одяг та взуття, товари для будинку і побутову техніку та багато іншого інтернет магазин, інтернет магазини, інтернет-магазин, портал, інтернет магазини україна

Джерело: Інтернет магазини України — портал tatet.ua Україна

Також ви можете прочитати