Іспанська мова з нуля від Лиорелин. Частина 1

15.06.2016

Фото з Венесуели (в розробці, але дивитися вже можна:))

Повернутися на головну

Автором даної розсилки є власниця сайту http://www.liorelin.nm.ru/espanol/ .

Випуск перший

Далі (випуск 2) >>

Привіт!

Перш за все, давайте знайомитися. Мене можна називати Лиорел n, і я буду вести розсилку «Іспанська мова з нуля». Заздалегідь обмовлюся – я не професійний лінгвіст і навіть не любитель, а просто людина, якій подобається Іспанія і який хоче краще зрозуміти цю країну, вивчаючи її мову. Тому сподіваюся, що у мене все вийде, і матеріали розсилки не розчарують вас і допоможуть в освоєнні іспанської мови.

Спробую дати приблизний план наших майбутніх «уроків». Спочатку ми пройдемо курс фонетики: освоїмо алфавіт, звучання окремих букв і їх комбінацій в різних словах, наголос та інтонацію. Потім перейдемо до більш складних граматичних явищ, вивчення яких буде проходити вже в формі теперішнього уроку: нова інформація, завдання «на дім», «робота над помилками» і т. п. Заздалегідь рекомендую вам виконувати всі вправи, оскільки саме вони допоможуть вам краще зрозуміти те чи інше правило і його виключення. Ніякого контролю за вашими діями з мого боку, зрозуміло, не буде, так що ви можете розраховувати лише на власну чесність з самими собою.

Розсилка буде виходити один раз в тиждень, в суботу або неділю. Вважаю, що так буде зручно і для вас, і для мене.

Головне, пам’ятайте, що ви вивчаєте іноземну мову не в самоті і завжди можете поділитися своїми успіхами і невдачами з іншими людьми. Разом ми здолаємо всі проблеми і вивчимо іспанська мова. Удачі!

1. Навіщо потрібно вивчати іспанську мову

Отже, давайте для початку трохи поговоримо про переваги, які можна отримати, вивчаючи іспанська мова.

По-перше. це один з найпоширеніших на Землі мов: на ньому говорять близько 500 мільйонів осіб (крім самої Іспанії, також у країнах Латинської Америки, на Філіппінах і в США).

По-друге. іспанська мова – одна з робочих мов Організації Об’єднаних Націй і Європейського Союзу.

по-третє. володіючи французькою мовою, ви будете впевнено почувати себе як на ділових конференціях і зустрічах, так і на екзотичних курортах.

по-четверте. ви зможете читати в оригіналі твори іспанських авторів, дивитися фільми, де говорять іспанською, користуватися відомостями з іспаномовних сайтів в Internet’е і т. п.

по-п’яте. іспанська мова допоможе вам краще зрозуміти Іспанію, якщо ви цікавитеся її історією і культурою.

по-шосте. якщо ви вже знаєте один іноземна мова, іспанська стане прекрасним доповненням до багажу знань, придбаним раніше.

по-сьоме. іспанська мова допоможе вам знайти нових друзів і значно збільшить коло ваших інтересів.

Я думаю, цей перелік кожен може продовжити для себе далі. Але, в будь-якому випадку, розпочати вивчення іспанської мови (або будь-якого іншого) – не найгірше заняття в житті, а крім того, дуже цікаве і захоплююче.

2. 10 «заповідей» вивчення іноземних мов

Будь-яка людина, початківець або продовжує займатися вивченням іноземної мови, часто зацікавлений у тому, щоб максимально полегшити собі завдання. Я хочу запропонувати вам кілька порад від Като Ломб, професійної перекладачки з Угорщини, яка володіє багатьма мовами. Для всіх опановували ту чи іншу іноземну мову вона сформулювала своєрідні «10 заповідей».

  1. Займайся мовою щодня. Якщо вже зовсім немає часу, то хоча б десять хвилин. Особливо добре займатися вранці.
  2. Якщо бажання займатися занадто швидко слабшає, не форсуй», але і не кидай навчання. Придумай якусь іншу форму: відклади книжку та слухай радіо, залиш вправи підручника і погортай словник і т. д.
  3. Ніколи не зубри, не заучуй нічого окремо, у відриві від контексту.
  4. Виписуй позачергово і заучуй всі «готові фрази». які можна використовувати в максимально можливій кількості випадків.
  5. Намагайся подумки перекладати все, що можливо. промайнув рекламне табло, напис на афіші, обривки випадково почутих розмов. Це завжди відпочинок, навіть для втомленою голови.
  6. Вивчати міцно стоїть тільки те, що виправлено викладачем. Не перечитуй власних неисправленных вправ: при багаторазовому читанні текст запам’ятовується мимоволі з усіма можливими помилками. Якщо займаєшся один, то выучивай лише свідомо правильне.
  7. Готові фрази, ідіоматичні вирази виписуй і запам’ятовуй в першій особі однини.
  8. Іноземна мова – фортеця, яку необхідно штурмувати з усіх боків одночасно. читанням газет, слуханням радіо, переглядом недублированных фільмів, відвідуванням лекцій іноземною мовою, опрацюванням підручника, листуванням, зустрічами і розмовами з друзями – носіями мови.
  9. Не бійся говорити, не бійся можливих помилок. а проси, щоб їх виправляли. І головне, не засмучуйся і не ображайся, якщо тебе дійсно почнуть виправляти.
  10. Будь твердо впевнений у тому, що під що б то ні стало досягнеш мети, що у тебе незламна воля і незвичайні здібності до мов.

За матеріалами сайту «Поліглот: стратегії вивчення іноземних мов » .

Сподіваюся, що ці поради допоможуть вам і в освоєнні іспанської мови.

3. Урок 1. Іспанська алфавіт

Ну, а тепер перейдемо непостредственно до нашого першого уроку».

Іспанська алфавіт складається з 30-ти літер: 26, звичайних для будь-якої мови романського походження, і 4-х додаткових, властивих іспанської мови.

Короткий опис статті: іспанська мова

Джерело: Іспанська мова з нуля від Лиорелин. Частина 1

Також ви можете прочитати