Італійська мова для початківців онлайн, безкоштовно аудіо, відео

15.06.2016

Італійська мова для початківців онлайн — безкоштовно аудіо, відео уроки, кращі самовчитель, підручник, розмовник — все для самостійного вивчення італійської мови.

Пошук по блогу
італійська мова
Сайт для вивчення італійської мови

Цей сайт присвячений самостійного вивчення італійської мови з нуля. Ми постараємося зробити його самим цікавим і корисним для всіх, кому цікавий цей прекрасний мову та, звичайно ж, сама Італія.

Цікаво про італійською мовою.

Історія,факти,сучасність.

Почнемо, мабуть, з пари слів про сучасний статус мови, очевидно, що італійський є офіційною мовою в Італії, Ватикані (одночасно з латинським), Сан-Марино, але також і в Швейцарії (в італійській її частини, кантон Тічино) і в декількох округах в Хорватії та Словенії, де проживає багато итальянскоговорящего населення, на італійському говорить і частина жителів на острові Мальта.

Італійські діалекти — зрозуміємо ми один одного?

В самій Італії і сьогодні ви можете почути безліч діалектів, іноді досить проїхати лише кілька десятків кілометрів, щоб зіткнутися з черговим з них.

При цьому діалекти часто настільки відмінні один від одного, що можуть здатися зовсім різними мовами. Якщо зустрінуться люди, наприклад, північної і центральної італійської «глибинки» вони можуть навіть не зуміти зрозуміти один одного.

Що особливо цікаво — частина діалектів мають крім усної форми, ще й письмову, такими є неополитанский, венеціанський, міланський і сицилійський діалекти.

Останній існує, відповідно, на острові Сицилія і настільки відрізняються від інших діалектів, що деякі дослідники виділяють його в окремий сардинський мову.

Однак у повсякденному спілкуванні і, особливо, великих містах ви навряд чи відчуєте якусь незручність, оскільки сьогодні на діалектах говорять в основному літні люди в сільській місцевості, молодь же користується, об’єднуючим всіх італійців, правильною літературною мовою, мовою радіо і, звичайно, телебачення.

Тут можна згадати, що до кінця Другої світової війни сучасний італійський був тільки письмовою мовою, що використовується правлячим класом, вченими і в адміністративних установах, і саме телебачення зіграло велику роль у поширенні загальновживаного італійської мови серед всіх жителів.

Як все починалося, витоки

Історія формування сучасного італійського, такого як ми всі його знаємо, тісно пов’язана з історією Італії і, точно, не менш захоплююча.

Витоки — в Стародавньому Римі все було на римському мовою, повсюдно відомому як латинь, який на той момент був офіційною державною мовою Римської Імперії. Надалі з латині, власне, і виник і італійську мову і багато інших мов Європи.

Тому, знаючи латину, ви зможете зрозуміти, що говорить іспанець, плюс мінус португалець і навіть зможете розібрати частину мови англійця чи француза.

У 476году останній римський імператор Ромула-Августула відрікається від престолу, після захоплення риму вождем германців Одоакаром, ця дата вважається кінцем Великої Римської імперії.

Її ж деякі називають і кінцем «римського мови», однак і сьогодні досі не вщухають суперечки, з-за чого ж саме латинська мова втратила свою актуальність, з-за захоплення римською імперією варварами або це був есстественный процес і на якому власне мовою говорили до кінця Римської імперії.

За однією з версій, у стародавньому римі до цього моменту поряд з латиною вже був поширений розмовну мову і саме з цього народної мови Риму і відбувається той італійський, який ми знаємо, як італійський 16го століття, за другою версією, у зв’язку з нашестям варварів латинь змішалася з різноманітними варварськими мовами і діалектами і саме з цього синтезу вже й бере початок італійську мову.

День народження — перша згадка

960 рік вважається днем народження італійського мови. З цією датою пов’язаний перший документ, де присутній цей «прото-народний мова» — vulgare, це судові папери, пов’язані з земельною тяганиною Бенедиктинського абатства, свідки використовували саме цей варіант мови, щоб свідчення були зрозумілі як можна більшій кількості людей, до цього моменту у всіх офіційних паперах ми можемо побачити лише латинь.

І далі спостерігалося поступове поширення у повсякденному житті мови vulgare, що перекладається, як народний мову, який і став прообразом сучасної італійської мови.

Однак на цьому історія не закінчується, а стає тільки цікавіше і наступний етап пов’язаний з епохою Відродження і з такими, всім відомими іменами, як Данте Алигьере, Ф. Петрарка, Дж.Бокаччо та іншими.

продовження слід.

On line перекладач

Всім гостям мого блогу пропоную скористатися зручним і бесплатым італійським онлайн перекладачем.

Якщо вам треба перевести пару слів або коротку фразу з російської на італійську або навпаки, ви можете скористатися маленьким перводчиком на боковій панелі блогу.

Якщо ж ви хочете перевести великий текст або потрібні інші мови — скористайтесь повною версією словника онлайн, де понад 40 мов на окремій сторінці блогу — /p/onlain-perevodchik.html

Самовчитель італійської мови

Представляю нову окрему рубрику для всіх, хто вивчає італійську мову — Самовчитель італійської мови для початківців.

Зробити з блогу повноцінний італійський самовчитель, звичайно, не просто, але я намагаюся дати найбільш зручну і логічну послідовність цікавих онлайн уроків, щоб ви могли самостійно вчити за ним італійську мову.

Так само з’явиться розділ — аудиосамоучитель, де як ви здогадуєтеся будуть уроки з аудіо додатками, які можна буде завантажити або прослухати прямо на сайті.

Як выбратьсамоучитель італійської мови ,де скачати, або як займатися за нього онлайн, ви знайдете інформацію про це в моїх постах.

до Речі, якщо у когось будуть ідеї або пропозиції, як краще організувати на нашому італійському блозі такий самовчитель, то обов’язково напишіть мені.

Італійська по скайпу

Секрети як можна вивчити італійську мову по скайпу безкоштовно, завжди потрібен носій мови, як вибрати викладача, скільки коштує вивчати італійську через скайп, як не витратити даремно ваш час і гроші — про все це читайте в рубриці «італійська мова по скайпу.

Заходьте, читайте і робіть правильний вибір!

Італійський розмовник

Безкоштовно, Захоплююче, з носієм мови — рубрика для тих хто хоче вивчити слова і фрази на певні теми.

Приєднуйтеся, слухайте, читайте, вчіть — озвучений італійський розмовник для туриста, шопінг, аеропорт, побутові ситуації та багато іншого

Короткий опис статті: італійська мова Італійська мова для початківців онлайн — безкоштовно аудіо, відео уроки, кращі самовчитель, підручник, розмовник — все для самостійного вивчення італійської мови. :: Аудіо, Відеоуроки, безкоштовно на сайті або завантажити Італійські словники, Підручник, самовчитель для початківців, Курси італійської мови онлайн, Граматика італійської мови, Тексти на італійському. італійська мова, італія, вивчення італійської мови, самовчитель розмовник італійського, онлайн уроки аудіокурс італійської мови, італійська онлайн перекладач

Джерело:
Італійська мова для початківців онлайн — безкоштовно аудіо, відео уроки, кращі самовчитель, підручник, розмовник — все для самостійного вивчення італійської мови.

Також ви можете прочитати