Казахська мова, Підручники, самовчителі, словники, перекладачі

05.07.2015

Підручники, самовчителі, словники, перекладачі, розмовники
Казахська мова

Казахсько-російський і російсько-казахська словника

Казахсько-російський словник включає понад 85 тисяч слів, а російсько-казахський – близько 25 тисяч слів і виразів. Книга незамінна при перекладі з казахської мови на російську і з російської на казахський. Словник по суті є унікальним, так як містить величезну кількість казахських слів і дозволить без праці перевести текст будь-якої спрямованості і складності.

Формат: PDF. Розмір: 15.2 Мб.

Скачати безкоштовно Казахсько-російський і російсько-казахська словника

40 уроків казахської мови

Метою даного посібника є допомога в оволодінні основами казахської мови. Посібник вчить написання і прочитання нескладних текстів. Книга складається з 40 уроків, вивчення кожної з яких дозволить Вам поглибити знання казахської мови. Посібник підійде для різних категорій, які вивчають мову – студентів, школярів, а також тих, хто займається вивченням мови самостійно. Підручник допоможе значно поповнити ваш словниковий запас. Після освоєння представлених у посібник уроків Ви відчуєте в собі силу для більш глибокого вивчення мови і помітите наскільки більш просунуті в мові Ви стали.

Скачати безкоштовно підручник 40 уроків казахської мови

Казахсько-російський, російсько-казахська словника

Словник буде корисний як школярам, так і студентам, які займаються вивченням казахської мови. Таку допомогу необхідно при перекладі текстів і їх написанні. Посібник найкраще використовувати для перекладу неспецифічних текстів широкої тематики.

Формат: DJVU. Розмір: 4.4 Мб.

Короткий опис статті: казахсько російський словник

Джерело: Казахська мова — Підручники, самовчителі, словники, перекладачі, розмовники

Також ви можете прочитати